WSPOMNIENIE

„O mój Boże, co się stało?”. Tak brzmiały ostatnie słowa księżnej Diany...

Co przed śmiercią wypowiedziały inne gwiazdy?

Redakcja VIVA! 7 września 2020 19:54

Czasami trudno jest pogodzić się z utratą idola, czyli osoby, którą podziwiamy, której poglądy czy sposób bycia są nam bliskie. Niestety, na pewne rzeczy nie mają wpływu nawet najbardziej wpływowe osobistości na świecie. Nie dziwi też fakt, że fani chcą wiedzieć, jak brzmiały ostatnie słowa ich ulubionych gwiazd. Czy chciały coś przekazać, czy po prostu pogodziły się z nieuniknionym...?

Ostatnie słowa gwiazd przed śmiercią

Trudno stwierdzić z całą pewnością, czy ostatnie słowa gwiazd, które przeszły już do ​​historii, były rzeczywiście tymi ostatnimi, ale analiza tych wypowiedzi jest interesująca.

John Lennon zginął z rąk mężczyzny, który najpierw poprosił go o autograf. Muzyk zmarł w drodze do szpitala, w karetce. Według lekarzy, ostatnie słowa legendarnego Beatlesa brzmiały „ktoś mnie postrzelił”.

Król rock’and’rolla Elvis Presley w ostatnich latach swojego życia nadużywał narkotyków. Przed śmiercią zażył krytyczną dawkę środka uspokajającego. Ostatnie słowa wypowiedział do ówczesnej partnerki, Ginger Alden. „Kochanie, pójdę poczytać”, brzmiały. Tej samej nocy zmarł w swojej łazience.

Steve Jobs, założyciel Apple, spędził ostatnie chwile z rodziną. Przegrał z rakiem trzustki, ale na jednym ze swoich wykładów wyznał, że świadomość śmierci pomogła mu podjąć właściwe decyzje. Zanim odszedł na zawsze, powtórzył to samo zdanie trzy razy. I kto wie, o czym tak naprawdę myślał w tej ostatniej chwili.

Księżna Diana, Heath Ledger, Michael Jackson... Jak brzmiały ostatnie słowa wielkich gwiazd, które wciąż pozostają w naszej pamięci? Zobaczcie nasze wideo. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.