WSPOMNIENIE

„O mój Boże, co się stało?”. Tak brzmiały ostatnie słowa księżnej Diany...

Co przed śmiercią wypowiedziały inne gwiazdy?

Redakcja VIVA! 7 września 2020 19:54

Czasami trudno jest pogodzić się z utratą idola, czyli osoby, którą podziwiamy, której poglądy czy sposób bycia są nam bliskie. Niestety, na pewne rzeczy nie mają wpływu nawet najbardziej wpływowe osobistości na świecie. Nie dziwi też fakt, że fani chcą wiedzieć, jak brzmiały ostatnie słowa ich ulubionych gwiazd. Czy chciały coś przekazać, czy po prostu pogodziły się z nieuniknionym...?

Ostatnie słowa gwiazd przed śmiercią

Trudno stwierdzić z całą pewnością, czy ostatnie słowa gwiazd, które przeszły już do ​​historii, były rzeczywiście tymi ostatnimi, ale analiza tych wypowiedzi jest interesująca.

John Lennon zginął z rąk mężczyzny, który najpierw poprosił go o autograf. Muzyk zmarł w drodze do szpitala, w karetce. Według lekarzy, ostatnie słowa legendarnego Beatlesa brzmiały „ktoś mnie postrzelił”.

Król rock’and’rolla Elvis Presley w ostatnich latach swojego życia nadużywał narkotyków. Przed śmiercią zażył krytyczną dawkę środka uspokajającego. Ostatnie słowa wypowiedział do ówczesnej partnerki, Ginger Alden. „Kochanie, pójdę poczytać”, brzmiały. Tej samej nocy zmarł w swojej łazience.

Steve Jobs, założyciel Apple, spędził ostatnie chwile z rodziną. Przegrał z rakiem trzustki, ale na jednym ze swoich wykładów wyznał, że świadomość śmierci pomogła mu podjąć właściwe decyzje. Zanim odszedł na zawsze, powtórzył to samo zdanie trzy razy. I kto wie, o czym tak naprawdę myślał w tej ostatniej chwili.

Księżna Diana, Heath Ledger, Michael Jackson... Jak brzmiały ostatnie słowa wielkich gwiazd, które wciąż pozostają w naszej pamięci? Zobaczcie nasze wideo. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.