WIDEO VIVY.PL

Sznur limuzyn, tłum gwiazd i niespodziewane werdykty. Tak wyglądały Orły 2021 od kulis

Czego najbardziej nie mogli doczekać się aktorzy? Zobacz naszą relację

Rafał Kowalski 23 czerwca 2021 15:11

Letni poniedziałkowy wieczór, Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, sznur limuzyn i wysiadające z nich sławy polskiego kina. Tak zapamiętamy początek 23. gali rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły 2021. Byliśmy tam z naszą kamerą!

Orły 2021 – relacja wideo, rozmowy z gwiazdami gali

To była noc pełna wysokich temperatur i gorących emocji. Prowadząca galę Grażyna Torbicka świetnie poradziła sobie w tej roli i wraz z najwybitniejszymi nazwiskami polskiego kina rozdała statuetki Orłów w 19 kategoriach.

Orły 2021, Stenka, Ostaszewska, Kulesza
Fot. Baranowski Michał AKPA

Wyróżnienia trafiły między innymi do twórców najlepszego filmu według jury: Zabij to i wyjedź z tego miasta; a także do ulubionego filmu publiczności: Sala samobójców. Hejter. Orłami za kreacje aktorskie mogli cieszyć się także: Agata Kulesza, Piotr Trojan, Kinga Preis i Jan Frycz.

Jakie emocje towarzyszyły zaproszonym gościom po tak długim pandemicznym czasie wolnym od wydarzeń kulturalnych? Zapytaliśmy o to przed i po gali! Zobaczcie naszą relację wideo. 

CZYTAJ TEŻ: Triumf Bożego Ciała, wzruszenie braci Sekielskich, zaskoczenie w oczach reszty zwycięzców... Tak wyglądała gala Orłów 2020 od kulis!

Orły 2021, Kasia Adamik, Rafał Kowalski, VIVA.pl
Fot. Kurnikowski/AKPA

Orły 2021, Stenka, Kulesza
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.