WIDEO VIVY.PL

Sznur limuzyn, tłum gwiazd i niespodziewane werdykty. Tak wyglądały Orły 2021 od kulis

Czego najbardziej nie mogli doczekać się aktorzy? Zobacz naszą relację

Rafał Kowalski 23 czerwca 2021 15:11

Letni poniedziałkowy wieczór, Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, sznur limuzyn i wysiadające z nich sławy polskiego kina. Tak zapamiętamy początek 23. gali rozdania Polskich Nagród Filmowych Orły 2021. Byliśmy tam z naszą kamerą!

Orły 2021 – relacja wideo, rozmowy z gwiazdami gali

To była noc pełna wysokich temperatur i gorących emocji. Prowadząca galę Grażyna Torbicka świetnie poradziła sobie w tej roli i wraz z najwybitniejszymi nazwiskami polskiego kina rozdała statuetki Orłów w 19 kategoriach.

Orły 2021, Stenka, Ostaszewska, Kulesza
Fot. Baranowski Michał AKPA

Wyróżnienia trafiły między innymi do twórców najlepszego filmu według jury: Zabij to i wyjedź z tego miasta; a także do ulubionego filmu publiczności: Sala samobójców. Hejter. Orłami za kreacje aktorskie mogli cieszyć się także: Agata Kulesza, Piotr Trojan, Kinga Preis i Jan Frycz.

Jakie emocje towarzyszyły zaproszonym gościom po tak długim pandemicznym czasie wolnym od wydarzeń kulturalnych? Zapytaliśmy o to przed i po gali! Zobaczcie naszą relację wideo. 

CZYTAJ TEŻ: Triumf Bożego Ciała, wzruszenie braci Sekielskich, zaskoczenie w oczach reszty zwycięzców... Tak wyglądała gala Orłów 2020 od kulis!

Orły 2021, Kasia Adamik, Rafał Kowalski, VIVA.pl
Fot. Kurnikowski/AKPA

Orły 2021, Stenka, Kulesza
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.