Tylko na viva.pl

Omenaa Mensah opowiedziała nam o swoim romantycznym ślubie w RPA  

„Ślubowaliśmy sobie miłość na styku dwóch oceanów. Nie ma lepszego miejsca”.

Katarzyna Piątkowska 17 lipca 2020 12:00

Gdy wychodziła za mąż wiedzieli o tym tylko najbliżsi, choć krążyły plotki na ten temat. Jakimś cudem Omenie Mensah i Rafałowi Brzosce udało się utrzymać wszystko w sekrecie. 
W pierwszą rocznicę ślubu w marcu tego roku dziennikarka na swoim profilu opublikowała piękne zdjęcie z tej uroczystości i podpisała: „Przyrzekać na „końcu świata” niech znaczy RAZEM do końca świata. ❤️🌍 dziękuje kochanie za piękny rok😍”.

Omenaa opowiedziała o ślubie w RPA

Podczas wywiadu na żywo dla VIVY! na instagramowym profilu magazynu, zdradziła więcej szczegółów z tej uroczystości. Opowiedziała, kto towarzyszył im w tym wspaniałym dniu i dlaczego zrobili to na Przylądku Dobrej Nadziei.

W wywiadzie dla Twojego Stylu mówiła: "Z Rafałem spotkaliśmy się w pracy, szukałam środków na szkołę. Przysięgę miłości złożyliśmy sobie w RPA, w miejscu spotkania dwóch oceanów, gdzie dzień nigdy się nie kończy. Tworzymy rodzinę patchworkową. Mąż ma z pierwszego związku dwie superdziewczynki, ja mam Vaneskę, a łącznikiem jest wspólny synek Vincent. Ukochany, wspaniały, totalnie nie z tego świata - ma jasną skórę i blond afro. Skończył dwa lata”.

Rodzice Omeny rozwiedli się, ale...

Wtedy też opowiedziała o rodzicach, których zaprosiła na uroczystość:
"Tata jest typem ekscentrycznego naukowca - pilny, z zasadami. Mama to serce, energia, miłość. Byli razem 20 lat, przez ten czas dla taty zawsze najważniejsza była praca. Rodzina funkcjonowała dzięki mamie. Rozstali się i wyszło im to na zdrowie. Niedawno spotkali się pierwszy raz od śmierci mojego młodszego brata [popełnił samobójstwo w 2001 roku - red.]. Mój mąż Rafał i ja zaprosiliśmy tatę i mamę na naszą "przysięgę miłości", którą zorganizowaliśmy w RPA. Rozmawiali ze sobą jak starzy przyjaciele".
 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.