TYLKO U NAS!

Tajemnice niezwykłych domów, czyli o nowym programie Omeny Mensah

Najbardziej niesamowite budynki, polscy architekci i tajemniczy właściciele

Katarzyna Piątkowska 19 lipca 2020 08:40

Omenaa Mensah słynie z zamiłowania do dobrej architektury i interesujących wnętrz. Sama ma na koncie projekty luksusowych mebli i… wnętrza własnego apartamentu. Sprawdziliśmy podczas live na instagramowym profilu viva_magazyn co ją kręci w architekturze, czy chciałaby zostać architektem i jak we własnej sypialni połączyła Afrykę z Warszawą.

Odwiedź niezwykłe domy z Omeną Mensah

Opowiedziała też o najnowszej telewizyjnej produkcji. To nie pierwszy raz, kiedy Omenaa Mensah zabierze nas w podróż po Polsce. Tym razem odkryje tajemnice rezydencji i niesamowitych domów, do których raczej nie zajrzymy. „Ich właściciele bardzo cenią sobie prywatność, dlatego większość z nich chce pozostać anonimowa”, opowiada dziennikarka. Dlaczego więc zdecydowali się pokazać swoje domy w programie telewizyjnym? Dlatego, że są tak wyjątkowe, że szkoda, żeby widzowie ich nie zobaczyli. „Chciałabym, żeby w końcu zaczęto doceniać polskich architektów, bo domy, które odwiedzam z ekipą programu są naprawdę wyjątkowe”.

Tajemnice luksusowych domów

Już jesienią będziemy mogli więc zobaczyć nietypowe projekty, rozwiązania technologiczne i supernowoczesne domy. Przed Omeną nie będzie tajemnic. Widzowie TVN Style i programu „Wyjątkowe domy” poznają ukryte, budzące zachwyt i pożądanie budowle.

Już wcześniej Omenaa odkrywała przed nami tajemnice domów gwiazd w programie „Domy gwiazd”. Sprawdzała czy Nergal ma czarny ołtarz i czy Michał Szpak w swoim domu nosi się jak Ozzy Osbourne.

Zobaczcie co mówiła o nowym programie, a przy okazji sprawdźcie, czy swoją sypialnię zaprojektowała sama. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.