TYLKO U NAS!

Tajemnice niezwykłych domów, czyli o nowym programie Omeny Mensah

Najbardziej niesamowite budynki, polscy architekci i tajemniczy właściciele

Katarzyna Piątkowska 19 lipca 2020 08:40

Omenaa Mensah słynie z zamiłowania do dobrej architektury i interesujących wnętrz. Sama ma na koncie projekty luksusowych mebli i… wnętrza własnego apartamentu. Sprawdziliśmy podczas live na instagramowym profilu viva_magazyn co ją kręci w architekturze, czy chciałaby zostać architektem i jak we własnej sypialni połączyła Afrykę z Warszawą.

Odwiedź niezwykłe domy z Omeną Mensah

Opowiedziała też o najnowszej telewizyjnej produkcji. To nie pierwszy raz, kiedy Omenaa Mensah zabierze nas w podróż po Polsce. Tym razem odkryje tajemnice rezydencji i niesamowitych domów, do których raczej nie zajrzymy. „Ich właściciele bardzo cenią sobie prywatność, dlatego większość z nich chce pozostać anonimowa”, opowiada dziennikarka. Dlaczego więc zdecydowali się pokazać swoje domy w programie telewizyjnym? Dlatego, że są tak wyjątkowe, że szkoda, żeby widzowie ich nie zobaczyli. „Chciałabym, żeby w końcu zaczęto doceniać polskich architektów, bo domy, które odwiedzam z ekipą programu są naprawdę wyjątkowe”.

Tajemnice luksusowych domów

Już jesienią będziemy mogli więc zobaczyć nietypowe projekty, rozwiązania technologiczne i supernowoczesne domy. Przed Omeną nie będzie tajemnic. Widzowie TVN Style i programu „Wyjątkowe domy” poznają ukryte, budzące zachwyt i pożądanie budowle.

Już wcześniej Omenaa odkrywała przed nami tajemnice domów gwiazd w programie „Domy gwiazd”. Sprawdzała czy Nergal ma czarny ołtarz i czy Michał Szpak w swoim domu nosi się jak Ozzy Osbourne.

Zobaczcie co mówiła o nowym programie, a przy okazji sprawdźcie, czy swoją sypialnię zaprojektowała sama. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.