WIDEO VIVY.PL

Sarę James czeka wymagający czas. Z zaległościami w szkole pomoże jej ojczym. Jaką mają relację?

Artystka zdradziła też, dlaczego nie chce nauczania indywidualnego

Rafał Kowalski 23 grudnia 2021 08:00

Drugie miejsce na Eurowizji Junior zdobyte przez Sarę James dla Polski to wspaniały wynik! Wiele państw marzyłoby, by znaleźć się na podium z tak dobrą piosenką jak Somebody. 13-letnia artystka wraca jednak powoli do codziennych spraw, które ostatnio musiała odłożyć na dalszy plan. Mowa o szkole. Na szczęście jest ktoś, kto pomoże jej z nauką.

Sara James o szkole i ojczymie. Jaki jest Szymon?

Gdy inni będą cieszyć się Świętami, Nowym Rokiem a następnie feriami zimowymi, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021 spędzi czas nad książkami. W rozmowie z VIVA.pl Sara James zdradziła nam, że ominęła wiele sprawdzianów. „Jeśli chodzi o szkołę to już za chwilę muszę nadrobić w ferie wszystko nadrobić. Nie chcę mi się, bo dużo tego, ale wiadomo, że nauka jest bardzo ważna i trzeba”, wyznała VIVIE.pl młoda piosenkarka.

Dodała też, że pomocną dłoń na pewno wyciągnie do niej obecny partner mamy. „Nie uczę się sama. Często robię lekcje z moim ojczymem Szymkiem. Bardzo dobrze mi wszystko tłumaczy, jest chyba jedyną osobą, która to umie. Może jeszcze poza panią od matematyki, bo mam bardzo fajną”, zdradziła nam przed kamerą Sara.

A jak 13-latka pogodzi szkołę położoną blisko granicy z Niemcami z wyjazdami do Warszawy, gdzie będzie nagrywać piosenki? „Zobaczymy, jak będzie z moim czasem. Być może będę musiała przejść na nauczanie indywidualne, czego bym nie chciała, bo jestem bardzo roztrzepana i to dla mnie byłoby ciężko. Tym bardziej podziwiam Roxie i Viki, że im się udaje”, usłyszeliśmy.

Obejrzyj też: Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Oto zdanie Sary James 

Sara James wywiad po Eurowizji
Fot. Dawid Ziemba/materiał promocyjny

Kim jest tata Sary Egwu-James?

Jak udało się dowiedzieć mediom tata zwyciężczyni The Voice Kids – Johm James - sam próbował swoich sił w programach muzycznych. Występował m.in. w X Factorze i w Bitwie na głosy.

Pochodzący z Nigerii mężczyzna do Polski przyjechał na studia. „Skończyłem je i zostałem tu. Moje życie to muzyka, choć długo zajmowałem się biznesem. Teraz porzuciłem biznes na rzecz śpiewania”, mówił kilka lat temu w jednym z wywiadów. John James wraz z przyjacielem stworzył duet Loui and John, a ich twórczość można znaleźć na YouTube.

Zarówno tata Sary, jak i jej ojczym mocno kibicują jej każdego dnia. W sieci można jednak znaleźć tylko zdjęcie tego pierwszego. 

ZOBACZ TEŻ: Więcej wywiadów z Sarą  znajdziecie na naszym YouTubie.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.