WIDEO VIVY.PL

Odstawienie alkoholu, walka z otyłością. Jak te wyzwania wpłynęły na relację braci Sekielskich?

„Były momenty, w których Tomek nie mógł na mnie patrzeć”

Rafał Kowalski 15 listopada 2021 15:11

Marek i Tomasz Sekielscy wspierają się jako twórcy, ale i jako bracia. Pierwszy z nich od lat stara się nie wracać do problemu z alkoholem, drugi wykonał ciężką pracę, by schudnąć i odzyskać dobre samopoczucie. Jak te wyzwania wpłynęły na ich relację?

Marek Sekielski o wsparciu brata w problemie alkoholowym

Podczas ostatniej sesji do VIVY! zapytaliśmy panów, czy problem Marka Sekielskiego z nadużywaniem alkoholu wpłynął na ich uczucia do siebie. Czy obecność Tomasza pomogła w przezwyciężeniu problemu? „Miałem wsparcie od Tomka, ale też wiem, że byłem trudnym towarzyszem przez jakiś czas. Zwłaszcza w początkowej fazie trzeźwienia miałem tendencję do bycia quasi-inkwizytorem w tym temacie. Wiem, że to było upierdliwe i że były momenty, kiedy Tomek nie mógł na mnie patrzeć, jak niosłem kaganek oświaty. Ale minęło mi to już i jest okej”, powiedział VIVIE.pl Marek Sekielski.

Jego brat dodał, że jest bardzo dumny z tego, co już udało się osiągnąć. „Chodzi po prostu o to, że człowiek, który trzeźwieje, gorzej znosi spotkania, gdzie jest alkohol. Ale przeszedłeś olbrzymią drogę. Byliśmy ostatnio na hucznych podkarpackich urodzinach naszego znajomego, gdzie alkohol się lał, a ty dałeś z sobie z tym radę. To najlepszy dowód na to, że już to przepracowałeś”, dodał przed naszą kamerą Tomasz Sekielski.

Zobacz takżeTomasz Sekielski opublikował urocze zdjęcie z żoną. Fani są zachwyceni

Tomasz i Marek Sekielscy, Viva! 21/2021
Fot. Szymon Szcześniak

Tomasz Sekielski o zrzuceniu wagi i wsparciu od brata

Naturalnym jest, że dziennikarz dostawał porcję motywacji od brata wtedy, gdy i on jej potrzebował. Taką sytuacją był okres, w którym Tomasz Sekielski postanowił odzyskać pełnię zdrowia i schudnąć.

„Miałem wsparcie brata i jestem mu za to bardzo wdzięczny. Z resztą w każdej sytuacji możemy na siebie liczyć”, powiedział VIVIE.pl ulubieniec widzów.

Więcej dowiecie się z materiału WIDEO. 

Zobacz także: Tomasz Sekielski zapowiada kolejny projekt, który zatrzęsie polskim Kościołem. Co odkryje?

Tomasz i Marek Sekielscy, Viva! 21/2021
Fot. Szymon Szcześniak

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?