O TYM SIĘ MÓWI

Mamy zwiastun nowego sezonu kultowego „Twin Peaks”! Czy agent Cooper bardzo się zmienił?

Olga Figaszewska 10 maja 2017 12:15

Po 25 latach, kultowy serial „Miasteczko Twin Peaks” powraca! Stacja Showtime wyprodukuje kolejny, trzeci już sezon hitu Davida Lyncha. Czy najnowszy sezon zdobędzie serca telewidzów?

Zobacz też: Nadal nie wiadomo, kto zabił. "Miasteczko Twin Peaks" wraca na ekrany!

Nowe  Twin Peaks”

Nowy sezon będzie składał się z 18 odcinków, które wyprodukowała amerykańska telewizja Showtime. Już 22 maja w HBO zostanie wyemitowany pierwszy odcinek trzeciego sezonu „Miasteczka Twin Peaks” (dzień po amerykańskiej premierze). Na ekranie, poza agentem Cooperem (Kyle McLachlan), zobaczymy pozostałych członków starej obsady, powracających w nowym wydaniu, m.in.: Sherilyn Fenn i Mädchen Amic, David Duchovny, Miguel Ferrer czy Dana Ashbrook.. Gościnnie wystąpi plejada gwiazd: Monica Bellucci, Naomi Watts, Tim Roth, Laura Dern, Amanda Seyfried i Jim Belushi. Czym zaskoczy nas nowy sezon? Akcja serialu toczy się dwadzieścia pięć lat po morderstwie Laury Palmer i stanowi osobną całość.  Tym samym, osoby, które nigdy nie zetknęły się z poprzednimi sezonami hitowej produkcji, bez trudu odnajdą się w przedstawionej historii.

Polecamy też: Zaskakujący powrót "Przyjaciół"! Powstał zupełnie nowy odcinek kultowej serii

Miasteczko Twin Peaks

Na początku lat dziewięćdziesiątych, serial stał się jedną z najpopularniejszych produkcji emitowanych przez stację ABC. Trzeba przyznać, że „Miasteczko Twin Peaks” zrewolucjonizowało oblicze programów telewizyjnych, stało się również fundamentalną częścią popkultury. Do fabuły odwołują się seriale telewizyjne, reklamy, komiksy, gry, film czy teksty piosenek. Produkcja na koncie ma aż trzy Złote Globy i ogromne uznanie krytyków na całym świecie. Niedługo później, w 1992 roku David Lynch nakręcił film „Miasteczko Twin Peaks, krocz ze mną”. 

Czekacie z niecierpliwością na kolejne odcinki serialu? Mamy pierwszy zwiastun!

Zobacz też: Znamy datę premiery trzeciego sezonu „Miasteczka Twin Peaks”! Czy dowiemy się w końcu, kto zabił?

TAGI #film

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.