ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Spektakularne akrobacje, taniec w wodzie... Oto nowy spot stacji TVN!

Jest naprawdę zaskakujący...

Ksenia Krasko 22 sierpnia 2019 14:45

Zapowiedź nowej ramówki stacji TVN to zawsze głośne wydarzenie. W związku z tym, wiele osób czeka na prezentację nowego spotu, promującego programy, które zobaczymy w najbliższym czasie. W tym roku stacja postawiła na taneczny klimat, z doskonale dobranym utworem Powerful, wykonanym przez Ellie Goulding i Major Lazer. Tancerze również robią ogromne wrażenie...

Kto powróci na nasze ekrany już wkrótce? Nie zabraknie ulubieńców telewidzów – Magdy Gessler i Kuby Wojewódzkiego, a także prowadzących i oceniających z programu Top Model, w tym Joanny Krupy. W spocie pojawiają się też jurorzy show Mam Talent, czyli Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Agustin Egurolla. Niezmiennie będziemy śledzić zmagania uczestników show Milionerzy, prowadzonego przez Huberta Urbańskiego, a niezawodny duet w postaci Kingi Rusin i Piotra Kraśko zapewni nam dobry nastrój z samego rana. TVN nie zapomina też o fanach seriali, przypominając o nowych odcinkach Pułapki Pod powierzchnią, oraz zapowiadając kontynuację słynnego już 39 i pół. Jedną z nowych twarzy jest Edyta Górniak, która wystąpi w zupełnie nowym show stacji.

Większość programów pojawi się na jesieni 2019 roku. Podoba Wam się nowy spot TVN? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.