ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Spektakularne akrobacje, taniec w wodzie... Oto nowy spot stacji TVN!

Jest naprawdę zaskakujący...

Ksenia Krasko 22 sierpnia 2019 14:45

Zapowiedź nowej ramówki stacji TVN to zawsze głośne wydarzenie. W związku z tym, wiele osób czeka na prezentację nowego spotu, promującego programy, które zobaczymy w najbliższym czasie. W tym roku stacja postawiła na taneczny klimat, z doskonale dobranym utworem Powerful, wykonanym przez Ellie Goulding i Major Lazer. Tancerze również robią ogromne wrażenie...

Kto powróci na nasze ekrany już wkrótce? Nie zabraknie ulubieńców telewidzów – Magdy Gessler i Kuby Wojewódzkiego, a także prowadzących i oceniających z programu Top Model, w tym Joanny Krupy. W spocie pojawiają się też jurorzy show Mam Talent, czyli Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Agustin Egurolla. Niezmiennie będziemy śledzić zmagania uczestników show Milionerzy, prowadzonego przez Huberta Urbańskiego, a niezawodny duet w postaci Kingi Rusin i Piotra Kraśko zapewni nam dobry nastrój z samego rana. TVN nie zapomina też o fanach seriali, przypominając o nowych odcinkach Pułapki Pod powierzchnią, oraz zapowiadając kontynuację słynnego już 39 i pół. Jedną z nowych twarzy jest Edyta Górniak, która wystąpi w zupełnie nowym show stacji.

Większość programów pojawi się na jesieni 2019 roku. Podoba Wam się nowy spot TVN? 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?