VIDEO VIVY!

Zabawa kontrastami i francuski szyk, czyli najnowsza kolekcja Ewy Minge od kulis

Tweed plus kamienie? Ona nie boi się eksperymentów! 

Gabriela Czernecka 21 października 2018 13:59

Ewa Minge nigdy nie kryła swojego zamiłowania do francuskiego szyku. Chanel, mon Amour, najnowsza kolekcja Ewy Minge, to jej stylowy hołd dla wybitnej i niezwykłej projektantki. Tweed plus kamienie, klasyczna tkanina, ale odważny krój - tak w skrócie można opisać jej najnowszy projekt. Ewa Minge stawia  w tym sezonie na seksapil. I Wy też powinnyście! Zobaczcie naszą wyjątkową sesję z gwiazdą od kulis. Jej kolekcja robi wrażenie. W tym sezonie będziemy nosić ubrania od Ewy Minge! 

Klasyka, szyk, elegancja, odrobina szaleństwa... W swojej najnowszej kolekcji Ewa Minge wykorzystała wyjątkową tkaninę, tak zwany samodział. To właśnie ją prawie 100 lat temu wypromowała Chanel... Najnowsza kolekcja polskiej projektantki mówi sama za siebie - moda ma być sexy. I to widać na najnowszych zdjęciach, które w w wyjątkowych wnętrzach Apartamentów Varsovia i restauracji FirstFloor specjalnie dla VIVY! wykonała Marlena Bielińska.

Zobaczcie, jak powstawała nasza sesja!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.