O TYM SIĘ MÓWI

Jak dziś wyglądają ich relacje? Natalia Kukulska i Pikej pogodzili się?

Gest wokalistki nie pozostawia wątpliwości!

Redakcja VIVA! 15 maja 2020 19:51

Wiele mówiło się, że ich relacje nie należą do najłatwiejszych. Przez lata Natalia Kukulska i jej przyrodni brat, Piotr Pikej Kukulski nie mogli dojść do porozumienia. Czy udało im się naprawić rodzinne więzi? Wszystko na to wskazuje!

Jak wyglądają relacje Natalii Kukulskiej i jej brata, Pikeja? 

Przez lata media rozpisywały się na temat rodzinnego kryzysu. Jedyny syn Jarosława Kukulskiego zarzucał siostrze zaniedbywanie pamięci o zmarłym ojcu. Zupełnie bezpodstawnie. Natalia Kukulska kultywuje pamięć po rodzicach. Pikej miał także za złe wokalistce, że nie zaprosiła go do współpracy przy koncercie „Życia mała garść” oraz że odziedziczyła po Jarosławie Kukulskim większy majątek.  

Natalia Kukulska starała się nie reagować na słowa. Głos zabrała w wywiadzie z 2012 roku.

„Trudno się z tym pogodzić i być obojętnym, gdy ktoś bliski chce ugrać coś dla siebie twoim kosztem. Mnie to przerasta. Wiem, że na skandalu wywindować się najłatwiej. Takie są prawa kierujące współczesnymi mediami. On zawsze marzył o popularności. Kręciło go, gdy ktoś mnie rozpoznawał na ulicy: zawsze mówił, że kręci go ta cała otoczka, którą daje bycie znanym. Coś, co dla mnie jest czymś najmniej potrzebnym. Od dawna mnie namawiał, bym nagrała z nim duet, choć nigdy przedtem nie śpiewał”, mówiła.

Natalia Kukulska nominowała brata do popularnego wyzwania - #hot16challenge2. Chodzi o nagranie utworu składającego się 16 wersów. Inicjatywa została przyjęta nie tylko przez muzyków. A cel jest szczytny! Autor każdego z teledysków udostępnia link do zbiórki pieniędzy dla ochrony zdrowia i wsparcia walki z koronawirusem. Oprócz tego, twórca nominuje kolejne osoby, które wezmą udział w wyzwaniu i mają one 72 h na stworzenie muzycznego kawałka.

Do akcji wkroczyła także Natalia Kukulska. W sieci pojawiło się jej nagranie, na którym zaprosiła do challenge’u Pilicha, Bovską, Dorotę Masłowską, Adama Sztabę, a także… swojego przyrodniego brata! Piotr Kukulski odpowiedział jej na swoim instastories.

„Siostra, dzięki za nominację”, dołączając serduszko do wiadomości. „Dajesz bracie”, wsparła go Natalia Kukulska. 

To cudowna wiadomość!  

Natalia Kukulska, Piotr Kukulski
Fot. Instagram Screen za JastrząbPost

Jarosław Kukulski z córką Natalią Kukulską i synem Piotrem Pikejem Kukulskim
Fot. Błażej Żuławski / GOOD IDEA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.