PODSUMOWANIE ROKU 2020

Przeżyjmy to jeszcze raz... Te wywiady z gwiazdami oglądaliście najchętniej w mijającym roku! 

Oto najpopularniejsze wideo VIVY.pl

Rafał Kowalski 30 grudnia 2020 17:11

Około 200 wywiadów wideo zrealizowanych przed kamerą VIVY.pl opublikowaliśmy w tym roku w naszym serwisie.  Bohaterowie naszych okładek, aktorzy, piosenkarze, artyści, kucharze i podróżnicy – wszyscy oni opowiedzieli nam szczerze o ważnych momentach w swoim życiu. Dzięki Waszemu zaangażowaniu wywiady z gwiazdami zanotowały w zeszłym roku aż 4 miliony wyświetleń na YouTubie i jeszcze więcej na VIVA.pl. Które rozmowy oglądaliście najchętniej?

Najlepsze wywiady wideo VIVA.pl  w 2020 roku

Viki Gabor, Przemek Kossakowski, Paulina Smaszcz, Michał Szpak, Krystian Ochman, Małgorzata Rozenek-Majdam, Basia Kurdej-Szatan, Marcin Maciejczak, Alicja Szemplińska, Bracia Collins, Krzysztof Jackowski, Katarzyna Dowbor, Dorota Szelągowska, Piotr Machalica i Beata Pawlikowska - to wywiady z tymi gwiazdami oglądaliście najczęściej w serwisie VIVA.pl i na naszym kanale YouTube o nazwie Viva Magazyn. To także tam w mijających 12 miesiącach powitaliśmy 5600 nowych subskrybentów.

W wideo na górze strony przypominamy fragmenty wspomnianych wywiadów. Dziękujemy, że jesteście z nami. Obiecujemy, że w 2021 pełnych emocji spotkań z Waszymi ulubieńcami również nie zabraknie. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.