PODSUMOWANIE ROKU 2020

Przeżyjmy to jeszcze raz... Te wywiady z gwiazdami oglądaliście najchętniej w mijającym roku! 

Oto najpopularniejsze wideo VIVY.pl

Rafał Kowalski 30 grudnia 2020 17:11

Około 200 wywiadów wideo zrealizowanych przed kamerą VIVY.pl opublikowaliśmy w tym roku w naszym serwisie.  Bohaterowie naszych okładek, aktorzy, piosenkarze, artyści, kucharze i podróżnicy – wszyscy oni opowiedzieli nam szczerze o ważnych momentach w swoim życiu. Dzięki Waszemu zaangażowaniu wywiady z gwiazdami zanotowały w zeszłym roku aż 4 miliony wyświetleń na YouTubie i jeszcze więcej na VIVA.pl. Które rozmowy oglądaliście najchętniej?

Najlepsze wywiady wideo VIVA.pl  w 2020 roku

Viki Gabor, Przemek Kossakowski, Paulina Smaszcz, Michał Szpak, Krystian Ochman, Małgorzata Rozenek-Majdam, Basia Kurdej-Szatan, Marcin Maciejczak, Alicja Szemplińska, Bracia Collins, Krzysztof Jackowski, Katarzyna Dowbor, Dorota Szelągowska, Piotr Machalica i Beata Pawlikowska - to wywiady z tymi gwiazdami oglądaliście najczęściej w serwisie VIVA.pl i na naszym kanale YouTube o nazwie Viva Magazyn. To także tam w mijających 12 miesiącach powitaliśmy 5600 nowych subskrybentów.

W wideo na górze strony przypominamy fragmenty wspomnianych wywiadów. Dziękujemy, że jesteście z nami. Obiecujemy, że w 2021 pełnych emocji spotkań z Waszymi ulubieńcami również nie zabraknie. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.