PODSUMOWANIE ROKU 2020

Przeżyjmy to jeszcze raz... Te wywiady z gwiazdami oglądaliście najchętniej w mijającym roku! 

Oto najpopularniejsze wideo VIVY.pl

Rafał Kowalski 30 grudnia 2020 17:11

Około 200 wywiadów wideo zrealizowanych przed kamerą VIVY.pl opublikowaliśmy w tym roku w naszym serwisie.  Bohaterowie naszych okładek, aktorzy, piosenkarze, artyści, kucharze i podróżnicy – wszyscy oni opowiedzieli nam szczerze o ważnych momentach w swoim życiu. Dzięki Waszemu zaangażowaniu wywiady z gwiazdami zanotowały w zeszłym roku aż 4 miliony wyświetleń na YouTubie i jeszcze więcej na VIVA.pl. Które rozmowy oglądaliście najchętniej?

Najlepsze wywiady wideo VIVA.pl  w 2020 roku

Viki Gabor, Przemek Kossakowski, Paulina Smaszcz, Michał Szpak, Krystian Ochman, Małgorzata Rozenek-Majdam, Basia Kurdej-Szatan, Marcin Maciejczak, Alicja Szemplińska, Bracia Collins, Krzysztof Jackowski, Katarzyna Dowbor, Dorota Szelągowska, Piotr Machalica i Beata Pawlikowska - to wywiady z tymi gwiazdami oglądaliście najczęściej w serwisie VIVA.pl i na naszym kanale YouTube o nazwie Viva Magazyn. To także tam w mijających 12 miesiącach powitaliśmy 5600 nowych subskrybentów.

W wideo na górze strony przypominamy fragmenty wspomnianych wywiadów. Dziękujemy, że jesteście z nami. Obiecujemy, że w 2021 pełnych emocji spotkań z Waszymi ulubieńcami również nie zabraknie. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.