PODSUMOWANIE ROKU 2020

Przeżyjmy to jeszcze raz... Te wywiady z gwiazdami oglądaliście najchętniej w mijającym roku! 

Oto najpopularniejsze wideo VIVY.pl

Rafał Kowalski 30 grudnia 2020 17:11

Około 200 wywiadów wideo zrealizowanych przed kamerą VIVY.pl opublikowaliśmy w tym roku w naszym serwisie.  Bohaterowie naszych okładek, aktorzy, piosenkarze, artyści, kucharze i podróżnicy – wszyscy oni opowiedzieli nam szczerze o ważnych momentach w swoim życiu. Dzięki Waszemu zaangażowaniu wywiady z gwiazdami zanotowały w zeszłym roku aż 4 miliony wyświetleń na YouTubie i jeszcze więcej na VIVA.pl. Które rozmowy oglądaliście najchętniej?

Najlepsze wywiady wideo VIVA.pl  w 2020 roku

Viki Gabor, Przemek Kossakowski, Paulina Smaszcz, Michał Szpak, Krystian Ochman, Małgorzata Rozenek-Majdam, Basia Kurdej-Szatan, Marcin Maciejczak, Alicja Szemplińska, Bracia Collins, Krzysztof Jackowski, Katarzyna Dowbor, Dorota Szelągowska, Piotr Machalica i Beata Pawlikowska - to wywiady z tymi gwiazdami oglądaliście najczęściej w serwisie VIVA.pl i na naszym kanale YouTube o nazwie Viva Magazyn. To także tam w mijających 12 miesiącach powitaliśmy 5600 nowych subskrybentów.

W wideo na górze strony przypominamy fragmenty wspomnianych wywiadów. Dziękujemy, że jesteście z nami. Obiecujemy, że w 2021 pełnych emocji spotkań z Waszymi ulubieńcami również nie zabraknie. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?