ZE ŚWIATA FILMU

„Przeminęło z wiatrem”, „Titanic”... Oto najpiękniejsze pocałunki filmowe!

Pamiętacie je wszystkie?

Redakcja VIVA! 22 maja 2020 18:45

Zmysłowe, czasami nieoczekiwane, a przede wszystkim niezapomniane – filmowe pocałunki mają wiernych fanów wśród kinomaniaków! To one są wskazówką, że między głównymi bohaterami narodziło się już uczucie (chociaż nie zawsze), i sugerują, że na koniec filmu otrzymamy upragniony happy end (też, niestety, nie zawsze).

Nie da się ukryć, że komedie romantyczne – a także melodramaty – to gatunki filmowe, które oglądamy najczęściej. Bawią i wzruszają, ale uwaga widzów skupiona jest przede wszystkim na losie głównych bohaterów. Kto z nas nie kibicował Julii Roberts po pierwszym pocałunku z Richardem Gerem w Pretty Woman? Albo Kate Winslet i Leonardo DiCaprio po słynnej scenie na tytułowym Titanicu?

W naszym wideo przypominamy kultowe pocałunki w historii kina! Jaki dodalibyście do tej listy? 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.