ZE ŚWIATA FILMU

„Przeminęło z wiatrem”, „Titanic”... Oto najpiękniejsze pocałunki filmowe!

Pamiętacie je wszystkie?

Redakcja VIVA! 22 maja 2020 18:45

Zmysłowe, czasami nieoczekiwane, a przede wszystkim niezapomniane – filmowe pocałunki mają wiernych fanów wśród kinomaniaków! To one są wskazówką, że między głównymi bohaterami narodziło się już uczucie (chociaż nie zawsze), i sugerują, że na koniec filmu otrzymamy upragniony happy end (też, niestety, nie zawsze).

Nie da się ukryć, że komedie romantyczne – a także melodramaty – to gatunki filmowe, które oglądamy najczęściej. Bawią i wzruszają, ale uwaga widzów skupiona jest przede wszystkim na losie głównych bohaterów. Kto z nas nie kibicował Julii Roberts po pierwszym pocałunku z Richardem Gerem w Pretty Woman? Albo Kate Winslet i Leonardo DiCaprio po słynnej scenie na tytułowym Titanicu?

W naszym wideo przypominamy kultowe pocałunki w historii kina! Jaki dodalibyście do tej listy? 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.