Z ŻYCIA GWIAZD

Kilka miesięcy, kilkanaście tygodni, parę... dni. Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd!

Te pary rozwiodły się w rekordowo krótkim czasie

Ksenia Krasko 21 grudnia 2020 20:28

W Hollywood nie brakuje par, które od wielu lat są dla siebie największym wsparciem i stanowią wzór dla innych zakochanych, jednak nie wszystkie historie miłosne kończą się bajkowym „i żyli długo i szczęśliwie”. Czasami jest to kwestia zbyt pochopnej decyzji, ale bywa też tak, że wszystko świetnie się układa, dopóki partnerzy nie zdecydują się na ślub. Które z gwiazd zasłynęły z najkrótszych małżeństw?

Najkrótsze małżeństwa gwiazd: ile trwały?

Na początku 2020 roku media obiegła zaskakująca wiadomość, że Pamela Anderson po raz piąty stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem był 74-letni producent Jon Peters, z którym znała się od wielu lat. Jednak zanim fani zdążyli pogratulować gwieździe Słonecznego patrolu, okazało się, że... związek już jest zakończony.

Według jednej z wersji, Anderson zrozumiała, że się pośpieszyła. Według innej, to Peters przestraszył się poważnych zobowiązań, chociaż wcześniej deklarował, że przez 30 lat kochał tylko Pamelę – połączył ich krótki romans w 1989 roku. Para rozwiodła się zaledwie 12 dni po ślubie. Jak się później okazało, uroczystość w Malibu nie była oficjalna, ale byli zakochani trafili na szczyt listy najkrótszych małżeństw gwiazd.

Kto zajął pierwsze miejsce? Podpowiemy, że ich małżeństwo trwało tylko kilkadziesiąt godzin... W naszym wideo zebraliśmy pary, które rozwiodły się w rekordowo krótkim czasie! 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.