Z ŻYCIA GWIAZD

Kilka miesięcy, kilkanaście tygodni, parę... dni. Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd!

Te pary rozwiodły się w rekordowo krótkim czasie

Ksenia Krasko 21 grudnia 2020 20:28

W Hollywood nie brakuje par, które od wielu lat są dla siebie największym wsparciem i stanowią wzór dla innych zakochanych, jednak nie wszystkie historie miłosne kończą się bajkowym „i żyli długo i szczęśliwie”. Czasami jest to kwestia zbyt pochopnej decyzji, ale bywa też tak, że wszystko świetnie się układa, dopóki partnerzy nie zdecydują się na ślub. Które z gwiazd zasłynęły z najkrótszych małżeństw?

Najkrótsze małżeństwa gwiazd: ile trwały?

Na początku 2020 roku media obiegła zaskakująca wiadomość, że Pamela Anderson po raz piąty stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem był 74-letni producent Jon Peters, z którym znała się od wielu lat. Jednak zanim fani zdążyli pogratulować gwieździe Słonecznego patrolu, okazało się, że... związek już jest zakończony.

Według jednej z wersji, Anderson zrozumiała, że się pośpieszyła. Według innej, to Peters przestraszył się poważnych zobowiązań, chociaż wcześniej deklarował, że przez 30 lat kochał tylko Pamelę – połączył ich krótki romans w 1989 roku. Para rozwiodła się zaledwie 12 dni po ślubie. Jak się później okazało, uroczystość w Malibu nie była oficjalna, ale byli zakochani trafili na szczyt listy najkrótszych małżeństw gwiazd.

Kto zajął pierwsze miejsce? Podpowiemy, że ich małżeństwo trwało tylko kilkadziesiąt godzin... W naszym wideo zebraliśmy pary, które rozwiodły się w rekordowo krótkim czasie! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.