Z ŻYCIA GWIAZD

Kilka miesięcy, kilkanaście tygodni, parę... dni. Oto najkrótsze małżeństwa gwiazd!

Te pary rozwiodły się w rekordowo krótkim czasie

Ksenia Krasko 21 grudnia 2020 20:28

W Hollywood nie brakuje par, które od wielu lat są dla siebie największym wsparciem i stanowią wzór dla innych zakochanych, jednak nie wszystkie historie miłosne kończą się bajkowym „i żyli długo i szczęśliwie”. Czasami jest to kwestia zbyt pochopnej decyzji, ale bywa też tak, że wszystko świetnie się układa, dopóki partnerzy nie zdecydują się na ślub. Które z gwiazd zasłynęły z najkrótszych małżeństw?

Najkrótsze małżeństwa gwiazd: ile trwały?

Na początku 2020 roku media obiegła zaskakująca wiadomość, że Pamela Anderson po raz piąty stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem był 74-letni producent Jon Peters, z którym znała się od wielu lat. Jednak zanim fani zdążyli pogratulować gwieździe Słonecznego patrolu, okazało się, że... związek już jest zakończony.

Według jednej z wersji, Anderson zrozumiała, że się pośpieszyła. Według innej, to Peters przestraszył się poważnych zobowiązań, chociaż wcześniej deklarował, że przez 30 lat kochał tylko Pamelę – połączył ich krótki romans w 1989 roku. Para rozwiodła się zaledwie 12 dni po ślubie. Jak się później okazało, uroczystość w Malibu nie była oficjalna, ale byli zakochani trafili na szczyt listy najkrótszych małżeństw gwiazd.

Kto zajął pierwsze miejsce? Podpowiemy, że ich małżeństwo trwało tylko kilkadziesiąt godzin... W naszym wideo zebraliśmy pary, które rozwiodły się w rekordowo krótkim czasie! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?