ZE ŚWIATA URODY

Szokujące makijaże i fryzury prosto z jesiennych wybiegów! 

Zobacz najbardziej abstrakcyjne i ekstrawaganckie wizaże

Aleksandra Charzewska 22 sierpnia 2018 16:15

Na światowych tygodniach mody poza pięknymi makijażami i fryzurami, na wybiegach pojawiają się również szokujące looki wykreowane przez ekstrawaganckich stylistów. Co zaskoczyło nas podczas jesiennych pokazów? 

Szokujące trendy prosto z jesiennych pokazów 

Projektant Giambattista Valli postanowił pokryć całą twarz swoich modelek… brokatem! Trzeba przyznać, że w tym połyskującym wydaniu nie da się ich przeoczyć. 

Modelki, które wyglądają jakby pochodziły z innej planety? Twarze pokryte kolorową farbą na pokazie Moschino to kolejny szalony pomysł ekscentrycznego dyrektora kreatywnego Jeremiego Scotta. 

Kaia Gerber szokowała stylizacją włosów na wybiegu domu mody Valentino. Niewiarygodnie wielki tapir top modelki to efekt pracy brytyjskiego fryzjera Guido Palau. 

Podczas pokazu Guy Laroche wizażyści postanowili złotą farba stworzyć na twarzach modelek abstrakcyjny makijaż. 

Włosy a’la Frankenstein będą gorącym trendem w nadchodzącym sezonie? Mamy wątpliwości! Przyznajemy jednak, że prezentowały się efektowanie na wybiegu Alice + Olivia.

Myślałaś, że spinki już dawno wyszły z mody? W tym sezonie powróciły! Duet Dolce&Gabbana postawił na wersję maxi. 

Ekstrawagancki wizaż pojawiły się również na wybiegu Yohji Yamamoto. Modelki wyglądały jakby zostały wyciągnięte z surrealistycznych obrazów. 

Neonowe szaleństwo na rzęsach i ustach zaprezentowali wizażyści podczas pokazu marki Wend &Jim. 

Przerysowane piegi były uzupełnieniem kolekcji Zadig&Voltaire zaprezentowanej na tygodniu mody w Nowym Jorku. 

Czy któryś z tych trendów ma szansę zyskać sobie grupę fanów?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.