TYLKO U NAS

TYLKO U NAS! Michał Szpak zdradza kulisy powstawania programu „The Voice of Poland’’! EKSKLUZYWNE VIDEO

Damian Duda 16 grudnia 2017 07:30

Ten rok był przełomowy w życiu Michała Szpaka. Premiera singla, trasa koncertowa, a do tego udział w programie „The Voice of Poland’’. „Moim celem jest przekazanie tym młodym ludziom, którzy są na początku drogi zawodowej, jak najwięcej. Może to moja historia — wielkiego początkowego zainteresowania mną w „X-Factor”, potem moje osobiste wielkie rozczarowanie, aż w końcu dźwignięcie się po czterech latach i w końcu osiągnięcie tego, o czym marzyłem całe moje dotychczasowe życie — będzie czymś, co da wielu uczestnikom pokorę i nadzieję. Bo nawet jeśli się nie udaje, to po burzy zawsze wychodzi słońce’’, wyznał Michał w rozmowie z VIVĄ! w czerwcu tego roku. 

Kiedy media rozpisywały się na temat jego konfliktu z pozostałymi trenerami, on ciężko pracował ze swoimi podopiecznymi. W wywiadzie, którego artysta udzielił Vivie.pl, zdradził, jak naprawdę wyglądał jego udział w programie „The Voice of Poland’’ oraz czym show TVP różni się od programu „X-Factor’’, w którym brał udział. 

Zobaczcie nasz wywiad VIDEO!

Zobacz też: TYLKO U NAS! Niepublikowane zdjęcia Michała Szpaka z sesji dla VIVY! autorstwa Zuzy Krajewskiej

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.