TYLKO U NAS

TYLKO U NAS! Michał Szpak zdradza kulisy powstawania programu „The Voice of Poland’’! EKSKLUZYWNE VIDEO

Damian Duda 16 grudnia 2017 07:30

Ten rok był przełomowy w życiu Michała Szpaka. Premiera singla, trasa koncertowa, a do tego udział w programie „The Voice of Poland’’. „Moim celem jest przekazanie tym młodym ludziom, którzy są na początku drogi zawodowej, jak najwięcej. Może to moja historia — wielkiego początkowego zainteresowania mną w „X-Factor”, potem moje osobiste wielkie rozczarowanie, aż w końcu dźwignięcie się po czterech latach i w końcu osiągnięcie tego, o czym marzyłem całe moje dotychczasowe życie — będzie czymś, co da wielu uczestnikom pokorę i nadzieję. Bo nawet jeśli się nie udaje, to po burzy zawsze wychodzi słońce’’, wyznał Michał w rozmowie z VIVĄ! w czerwcu tego roku. 

Kiedy media rozpisywały się na temat jego konfliktu z pozostałymi trenerami, on ciężko pracował ze swoimi podopiecznymi. W wywiadzie, którego artysta udzielił Vivie.pl, zdradził, jak naprawdę wyglądał jego udział w programie „The Voice of Poland’’ oraz czym show TVP różni się od programu „X-Factor’’, w którym brał udział. 

Zobaczcie nasz wywiad VIDEO!

Zobacz też: TYLKO U NAS! Niepublikowane zdjęcia Michała Szpaka z sesji dla VIVY! autorstwa Zuzy Krajewskiej

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.