TYLKO U NAS

TYLKO U NAS! Michał Szpak zdradza kulisy powstawania programu „The Voice of Poland’’! EKSKLUZYWNE VIDEO

Damian Duda 16 grudnia 2017 07:30

Ten rok był przełomowy w życiu Michała Szpaka. Premiera singla, trasa koncertowa, a do tego udział w programie „The Voice of Poland’’. „Moim celem jest przekazanie tym młodym ludziom, którzy są na początku drogi zawodowej, jak najwięcej. Może to moja historia — wielkiego początkowego zainteresowania mną w „X-Factor”, potem moje osobiste wielkie rozczarowanie, aż w końcu dźwignięcie się po czterech latach i w końcu osiągnięcie tego, o czym marzyłem całe moje dotychczasowe życie — będzie czymś, co da wielu uczestnikom pokorę i nadzieję. Bo nawet jeśli się nie udaje, to po burzy zawsze wychodzi słońce’’, wyznał Michał w rozmowie z VIVĄ! w czerwcu tego roku. 

Kiedy media rozpisywały się na temat jego konfliktu z pozostałymi trenerami, on ciężko pracował ze swoimi podopiecznymi. W wywiadzie, którego artysta udzielił Vivie.pl, zdradził, jak naprawdę wyglądał jego udział w programie „The Voice of Poland’’ oraz czym show TVP różni się od programu „X-Factor’’, w którym brał udział. 

Zobaczcie nasz wywiad VIDEO!

Zobacz też: TYLKO U NAS! Niepublikowane zdjęcia Michała Szpaka z sesji dla VIVY! autorstwa Zuzy Krajewskiej

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.