WIDEO VIVY.PL

Michał Piróg broni późnej ciąży Kasi Sokołowskiej: „Przestańmy mówić ludziom, jak mają żyć”

„Cieszcie się, że baranek przyszedł na świat”, dodał w stronę katolików

Rafał Kowalski 5 sierpnia 2022 19:48

Kilka tygodni temu Katarzyna Sokołowska po raz pierwszy mamą. Dyrektorka kreatywna pokazów mody jest najszczęśliwsza na świecie. Wraz z nią internauci, choć zdarzyli się i tacy, którzy krytykowali gwiazdę. Dlaczego? Uznali bowiem, że jej ciąża w wieku 49 lat to zbyt późno. O głos rozsądku poprosiliśmy Michała Piróga.

Michał Piróg o pracy Kasi Sokołowskiej w ciąży i powrocie do formy

Od kilku miesięcy realizowane były zdjęcia do show Top model. Michał Piróg zdradził nam, że prace były zaplanowane tak, że widzowie nie odczują niemal wcale nieobecności Katarzyny Sokołowskiej, która była wtedy w ciąży. Gwiazda urodziła już syna i nawet zdążyła pojawić się na konferencji programu.

Wyglądała fenomenalnie! „Z mojej perspektywy Kaśka znosiła tę ciążę rewelacyjnie dobrze. Poród był ekspresowy, powrót też. Wygląda, jakby nie urodziła. Czyli wygląda pięknie, kwitnąco i jest pełna sił. Ona jest też bardzo zorganizowaną osobą, też miała szczęście, by jej przerwa trwała dosłownie sekundę, więc super, że i to się udało”, powiedział VIVIE.pl Michał Piróg.

Czytaj także: Michał Piróg: „Wiedziałem, że mogę wrócić, kiedy świat mnie opluje. Najważniejsze mieć wsparcie bliskich”

Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Internauci krytykowali późne macierzyństwo. Głos Michała Piróga

Zanim jurorka show TVN została mamą w sieci pojawiła się dyskusja o tym, czy osoby w dojrzalszym wieku powinny decydować się na potomstwo. Pełne spokoju zdanie dodał od siebie Michał Piróg. „Wydaje mi się, że jak opadną chłodne emocje i ta chęć, żeby powiedzieć, co myślę, bo jestem najmądrzejszy, to inaczej na to można spojrzeć. Jeśli jesteśmy przyszłym rodzicem, który chce mieć dziecko, to chyba wiek nie powinien być limitem”, usłyszeliśmy.

Tancerz i choreograf ma radę dla osób wierzących. „Trzeba  się cieszyć, że ktoś jest szczęśliwy i doczekał się dziecka – nieważne czy zdecydował się późno, czy nie. Może teraz będę złośliwy, ale w Polsce mamy większość katolicką, więc do niej te słowa: cieszcie się, że baranek przyszedł na świat. To by było po katolicku”, opowiadał VIVIE.pl. „Co to jest za późno, co to za wcześnie? Przestańmy mówić ludziom, jak mają żyć. Nie wiemy, dlaczego u ktoś rodzi wtedy, a nie wtedy. Ingerujmy tam, gdzie krzywdzą czy maltretują dzieci, żony, mężów. A jak ktoś jeszcze szczęśliwy? Odpuśćmy sobie”, dodawał w rozmowie z Rafałem Kowalskim.

Zgadzacie się z jego zdaniem? Więcej w materiale wideo na górze strony. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te miejsca warto zobaczyć w Izraelu!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.