WIDEO VIVY.PL

 „Byłam szczuplejsza, ale mniej szczęśliwa...” Martyna Wojciechowska o sobie kiedyś i dziś

Podróżniczka nie zawsze była świadoma swojego ciała i kobiecości

Rafał Kowalski 8 listopada 2020 08:05

Najnowszą sesję i wywiad z Martyną Wojciechowską poświęciliśmy sile kobiet, pewności siebie, świadomości siebie i swojego ciała. Podróżniczka i dziennikarka zdradziła nam na planie zdjęciowym, jak długo jej samej zajęło polubienie tego, jak została stworzona na zewnątrz.

Martyna Wojciechowska o samoakceptacji i kompleksach

Okazuje się, że nie zawsze ulubienica widzów była dla siebie tak samo dobra. Dziś widzi te różnice. „Świadomość ciała, siebie, swojej kobiecości to jest coś, co nabywamy z czasem. Mi zajęło to poszukiwanie wiele, wiele lat. Teraz jestem w najlepszym momencie mojego życia. 20 lat temu byłam szczuplejsza, ale mniej szczęśliwa”, opowiadała VIVIE.pl gwiazda.

Dodała też co myśli na temat niedoskonałości naszych ciał. „Nie wierzę, że istnieje na świecie osoba, która nie ma kompleksów. Tzn. być może teraz ich nie ma, bo zdążyła je przepracować, ale to jest proces i wymaga on wielu życzliwych osób dookoła. My, Polki, jesteśmy według badań na ostatnim miejscu w Europie jeśli chodzi o samoakceptację… Widzicie, ile jest jeszcze do zrobienia?”, zapytała głośno przed naszą kamerą założycielka Fundacji Unaweza.

Na końcu zaapelowała do innych kobiet. Co powiedziała? Zobacz do końca nasze wideo. 

Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.