O TYM JEST GŁOŚNO

Mamy fragment spotu „Sylwestra z Dwójką” z udziałem Margaret!

Wokalistka zrezygnowała z występu z powodu problemów osobistych

Konrad Szczęsny 20 grudnia 2019 16:38

Informację, że Margaret nie pojawi się na scenie w Zakopanem w trakcie „Sylwestra Marzeń z Dwójką”, ogłoszono we wtorek 17 grudnia 2019 roku. Ma to związek z wcześniejszą decyzją artystki o zawieszeniu kariery. Udało nam się jednak zdobyć spot reklamujący wydarzenie, w którego nagrywaniu 28-latka wzięła udział. Początkowo emitowano go w mediach społecznościowych, jednak został ściągnięty, gdy potwierdzono, że artystka nie weźmie udziału w imprezie.

Sylwester Marzeń z Dwójką - kto wystąpi?

Mimo nieobecności Margaret, widzowie nie będą mogli narzekać na nudę. Na scenie „Sylwestra Marzeń z Dwójką”, która w tym roku zostanie postawiona na Równi Krupowej w Zakopanem, wystąpią m.in.: ikona polskiej piosenki Maryla Rodowicz, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 Viki Gabor, Zenon Martyniuk & Akcent, Weekend, Golec uOrkiesra, Gromee, Boys, Kombi, Stefano Terrazzino, Chico & The Gypsies, Thomas Anders & Modern Talking Band, Bayer Full oraz Piękni i Młodzi.

Telewizja wspiera Margaret

Jak wynika z naszych informacji, Telewizja Polska wspiera Margaret i całkowicie rozumie powagę sytuacji. Wszyscy mają nadzieję, że wokalistka jak najszybciej wróci do aktywności zawodowych i na scenę. Jeżeli tylko okazałoby się, że chciałaby mimo wcześniejszej decyzji wystąpić na sylwestrowej scenie TVP2, drzwi są otwarte i wszyscy przyjmą ją z otwartymi ramionami.

„Sylwester Marzeń z Dwójką” już 31 grudnia od godziny 20:00 w TVP2.  

Margaret
Fot. Materiały prasowe

Margaret
Fot. Materiały prasowe

Margaret
Fot. Materiały prasowe

Margaret
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.