O TYM JEST GŁOŚNO

Mamy fragment spotu „Sylwestra z Dwójką” z udziałem Margaret!

Wokalistka zrezygnowała z występu z powodu problemów osobistych

Konrad Szczęsny 20 grudnia 2019 16:38

Informację, że Margaret nie pojawi się na scenie w Zakopanem w trakcie „Sylwestra Marzeń z Dwójką”, ogłoszono we wtorek 17 grudnia 2019 roku. Ma to związek z wcześniejszą decyzją artystki o zawieszeniu kariery. Udało nam się jednak zdobyć spot reklamujący wydarzenie, w którego nagrywaniu 28-latka wzięła udział. Początkowo emitowano go w mediach społecznościowych, jednak został ściągnięty, gdy potwierdzono, że artystka nie weźmie udziału w imprezie.

Sylwester Marzeń z Dwójką - kto wystąpi?

Mimo nieobecności Margaret, widzowie nie będą mogli narzekać na nudę. Na scenie „Sylwestra Marzeń z Dwójką”, która w tym roku zostanie postawiona na Równi Krupowej w Zakopanem, wystąpią m.in.: ikona polskiej piosenki Maryla Rodowicz, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 Viki Gabor, Zenon Martyniuk & Akcent, Weekend, Golec uOrkiesra, Gromee, Boys, Kombi, Stefano Terrazzino, Chico & The Gypsies, Thomas Anders & Modern Talking Band, Bayer Full oraz Piękni i Młodzi.

Telewizja wspiera Margaret

Jak wynika z naszych informacji, Telewizja Polska wspiera Margaret i całkowicie rozumie powagę sytuacji. Wszyscy mają nadzieję, że wokalistka jak najszybciej wróci do aktywności zawodowych i na scenę. Jeżeli tylko okazałoby się, że chciałaby mimo wcześniejszej decyzji wystąpić na sylwestrowej scenie TVP2, drzwi są otwarte i wszyscy przyjmą ją z otwartymi ramionami.

„Sylwester Marzeń z Dwójką” już 31 grudnia od godziny 20:00 w TVP2.  

Margaret
Fot. Materiały prasowe

Margaret
Fot. Materiały prasowe

Margaret
Fot. Materiały prasowe

Margaret
Fot. Materiały prasowe

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.