WIDEO VIVY.PL

Marcela Leszczak i Misiek Koterski wrócili do siebie, ale nie wszystko jest jak kiedyś. Syn prosi ich o jedno

4-latek zaskoczył i wzruszył rodziców

Rafał Kowalski 14 grudnia 2021 20:50

Cztery lata temu Marcela Leszczak i Michał Koterski zostali rodzicami Fryderyka. Chłopiec był i jest ich oczkiem w głowie, ale w międzyczasie związek pary rozpadł się. Mijający rok upłynął aktorowi i modelce na licznych miłosnych perypetiach, trudnych rozmowach i poważnych decyzjach. Ostatecznie zakochani wrócili do siebie. Jak zareagował na to 4-letni syn?

Marcela Leszczak i Michał Koterki o rozstaniu, zejściu się i synku

Kilka tygodni temu rodzice czteroletniego Frycka potwierdzili domysły dziennikarzy, którzy sugerowali, że partnerzy znów są razem. Gwiazdy przyszły za rękę na imprezę VIVA! Photo Awards, co ostatecznie zamknęło wszelkie domysły.

Na chwilę przed galą zapytaliśmy Miśka Koterskiego, jaki był dla niego ostatni rok. „To, że jesteśmy znów razem, to najszczęśliwsza rzecz, jaka mi się przytrafiła w 2021 roku. Myślę sobie, że wszystko jest po coś”, powiedział Rafałowi Kowalskiemu z VIVY.pl

Michał Koterski, syn, Fryderyk Koterski, Frycek
Fot. TRICOLORS/East News

Z kolei mamę Fryderyka zapytaliśmy o to, czy 4-latek rozumiał wszystko, co działo się między nią a Miśkiem. Okazuje się, że chłopiec marzy o jednym. „Dotychczas wydawało się nam, że on mało rozumie. A jednak rozumie bardzo dużo. Nie jest tajemnicą, że mieszkamy osobno i gdy spędzaliśmy kilka dni razem, on powiedział, że chciałby mamę i tatę razem w domu. To mnie zszokowało, bo nie wiedziałam, że on jest tak świadomy tej sytuacji. Tego, że tak powinna wyglądać rodzina”, zdradziła modelka przed kamerą VIVY.pl.

Czy więc Marcela i Michał zdecydują się już za chwilę spełnić prośbę syna? „Zostawmy pewne niedopowiedzenia... Nie ma co za Pana Boga układać planów”, powiedział VIVIE.pl aktor. „Dziś jesteśmy tu razem, szczęśliwi, a i Frycek zadowolony, bo został w domu z siostrą Marceli. Ale zgadzam się, że dzieci wszystko rozumieją”, dodał.

Co jeszcze powiedzieli nam szczęśliwi zakochani? Zobaczcie całe nasze wideo. 

Czytaj także: Wielkie emocje, niezapomniane prace i występy... Tak VIVA! Photo Awards stworzyło własną historię

Zobacz też: Misiek Koterski dla roli przytył 20 kg! Teraz pokazał efekty diety i treningów!

Marcela Leszczak i Misiek Koterski
Fot. fot. Michał Baranowski, Jacek Kurnikowski/AKPA/BEZPŁATNE MATERIAŁY PRASOWE

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.