WIDEO VIVY.PL

Przemek Kossakowski sprawił niespodziankę bohaterowi Down The Road. Poznał on mamę podróżnika

Jak przebiegło spotkanie Janka i pani Ani?

Rafał Kowalski 16 lutego 2021 14:04

Down The Road 2 już za chwilę zagości na antenie TTV. Wszystkie odcinki były już jednak dostępne przedpremierowo na Player.pl i stąd wiemy, że Przemek Kossakowski świetnie dogadywał się ze wszystkimi bohaterami programu. Jeden z nich – Jan – poznał nawet mamę prezentera. Jak wyglądało to spotkanie?

Przemysław Kosskowski o mamie i Down The Road 2

Podczas sesji do VIVY! zapytaliśmy Przemka Kossakowskiego o ostatnie zdjęcia i filmy, które wrzucił sieci. Widać na nich Janka – uczestnika Down The Road 2 – i mamę podróżnika, panią Anię. Jak doszło do tego spotkania? „Dobry kontakt mam ze wszystkimi bohaterami programu, ale faktycznie Janek odwiedził ze mną moją mamę. Wszystko dlatego, że są właściwie sąsiadami. Oboje mieszkają w Trójmieście, osiem minut jazdy autem od siebie. Wykorzystałem to jako pretekst, pojechaliśmy do mamy, zjedliśmy obiad i spędziliśmy bardzo miły dzień”, wyznał VIVIE.pl Przemek Kossakowski.

Dodał też, że nigdy wcześniej nie zaaranżował podobnego wydarzenia. „To był dla mojej mamy pierwszy kontakt z bohaterem Down The Road. Wspaniale było przypatrywać się temu, jak oni sobie tę relację ustawili. Janek mówił „pani Aniu”, mama „panie Janku”. Urocze!”, przyznał nam prezenter.

A kim jest mama Przemka Kossakowskiego? O pani Annie wiadomo niewiele. W 2018 roku, gdy ulubieniec widzów podróżował po świecie i poddawał się różnym eksperymentom, wspominał on o mamie w wywiadzie dla Faktu. „Bliscy są zawiedzeni moją częstą nieobecnością, szczególnie mama. Ale też nikomu z nich nie przyszło by do głowy, aby mi towarzyszyć. To, że jestem stuknięty nie oznacza, że stuknięta jest cała moja rodzina” wyznał ówcześnie. Z kolei na początku 2021 roku pokazał zdjęcia, na których wraz z mamą przemierzał jeden z tatrzańskich szlaków. Fotografia doczekała się wielu komplementów ze strony internautów.

Dołączamy się do nich i zachęcamy do obejrzenia całego naszego wideo, w którym Przemek zdradza, czy pandemia utrudnia mu kontakt z innymi uczestnikami Down The Road. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.