TYLKO U NAS!

Marcin Maciejczak dla VIVY.PL: „Mama boi się o mnie. Chodzi o…”

14-latek zdradził nam też, czy pojedzie na Eurowizję Junior 2020!

Rafał Kowalski 4 lipca 2020 18:22

Marcin Maciejczak zachwycił na początku roku całą Polskę. Jego niepowtarzalny głos i oryginalny wizerunek dały 14-latkowi zwycięstwo w programie The Voice Kids. Teraz nastolatek promuje swój drugi singiel Deszcz i bez.  I to również z tego powodu spotkaliśmy się ostatnio wirtualnie. Podczas wywiadu zapytaliśmy młodego piosenkarza o to, jak na jego karierę reagują rodzice, jak radzi sobie w szkole oraz… czy będzie reprezentował Polskę na Eurowizji Junior 2020.

Marcin Maciejczak o mamie, tacie, egzaminie ósmoklasisty i Eurowizji dla dzieci

Wykonawca piosenek Deszcz i bez oraz Jak gdyby nic zdradził nam w wywiadzie wideo, że choć rodzice mocno go wspierają na każdym kroku to nie mają dla niego konkretnych rad. W mamie natomiast zrobiła się bojaźń o syna… „Z moimi rodzicami za bardzo rozmawiam o takich rzeczach, bo oni nie wiedzą, jak w tym świecie jest. Mama się o mnie trochę boi, co będzie w tym show-biznesie. Wydaje mi się, że chodzi o jej o to, żebym nie wpadł w złe towarzystwo”, wyznał nam Marcin Maciejczak. Idol tysięcy nastolatków zapewnił jeszcze, że tata i mama zdecydowanie mogą mu ufać. „Wiem sam po sobie, że jestem na tyle dojrzały, że nie dam się niektórym rzeczom”, obiecał 14-latek w rozmowie z VIVA.pl.

Przy okazji artysta odpowiedział na pytanie, czy chciałby pojechać na Eurowizję. Co ciekawe, odpowiedź nie od razu była jednoznaczna. „Wydaje mi się, że to może być mocny start dla mojej kariery muzycznej. Jednak po samej prezentacji już zwiększa się popularność. Ale z drugiej strony trochę się takiego występu boję, więc nie wiem czy iść drogą Roksany i Wiki. A może iść swoją ścieżką i pokazać, że też można?”, pytał sam siebie Marcin Maciejczak, ale poproszony o konkretną decyzję, gdyby musiał podjąć ją już dziś, zdecydował. „Wydaje mi się, że jednak bym się zgodził i pojechał”, usłyszeliśmy od laureata Voice Kids.

A jak Marcin radzi sobie w szkole? Za nim egzaminy ósmoklasisty… Zobaczcie fragment naszej rozmowy, którą zapisaliśmy powyżej. Z kolei cały wywiad z wokalistą znajduje się na naszym IGTV. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

O Eurowizji, wakacjach, singlu Deszcz i bez i wyjątkowym stylu naszego gościa @marcinmaciejczak x @rraaff94

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

mm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez marcin maciejczak (@marcinmaciejczak)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.