TYLKO U NAS!

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła nam kulisy roli u Patryka Vegi!

W kogo się wcieli? To dopiero początek jaj kariery aktorskiej

Konrad Szczęsny 17 października 2020 19:44

Od początku tego miesiąca dużo mówi się o kolejnym wcieleniu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda TVN zdradziła, że zagra dosyć dużą rolę w nowym filmie Patryka Vegi. Nie wiadomo, w kogo dokładnie się wcieli, ale przed naszą kamerą zdradziła kulisy powstawania produkcji. – Dostaliśmy propozycję od razu od reżysera. Patryk, a dokładniej od producenta Patryka, skontaktował się z moim menadżerem – ujawniła.

Małgorzata Rozenek-Majdan o roli w filmie Patryka Vegi. Kogo zagra?

Mówiło się, że postać grana przez Małgorzatę Rozenek-Majdan będzie miała związek z przestępczym półświatkiem. Wskazywać na to miały zdjęcia, które publikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych, m.in. z tatuażami i sztuczną krwią. Niektórzy spekulowali, że będzie to rola sutenerki, czerpiącej zyski z prostytucji. Jednak Wiktor Krajewski, menadżer prezenterki, zdementował te rewelacje. Nie zdradził jednak, w kogo wcięli się niegdysiejsza „Perfekcyjna Pani Domu”. Wiadomo, że gwiazda TVN czuje się na planie jak ryba w wodzie, co przyznał m.in. Antoni Królikowski. Zagra również u Patryka Vegi jedną z głównych ról.

– Do pierwszej próby podeszliśmy już jakiś czas temu. Wtedy rola była dużo mniejsza i ja niestety nie mogłam wtedy ze względów terminowych wziąć udziału w tych zdjęciach. A tym razem ta rola została naprawdę mocno rozbudowana, w tym sensie, że zaproponowano mi dużo większą rolę i cały swój kalendarz zawodowy ułożyłam pod kalendarz produkcji Patryka – zdradziła nam prowadząca „Projekt Lady”.

A jak pracowało się jej na planie? Przed naszą kamerą trudno było jej ukryć ekscytację! Okazuje się, że... to dopiero początek jej przygody z kinematografią!

Małgorzata Rozenek-Majdan o roli w komedii romantycznej

– Bardzo się cieszę, że mogę wziąć w tym udział, szczególnie że zaraz po tej propozycji od Patryka pojawił się drugi film. Jestem jednocześnie teraz na dwóch planach. Drugi dotyczy komedii romantycznej, jest zupełnie inny ciężar gatunkowy filmów, więc w tym samym czasie przeżywam dwa różne rodzaje planów, co tym bardziej pozwala mi poczuć głębię tego zadania aktorskiego, w ogóle tej pracy – podkreśla.

I dodaje, że podchodzi do tego bardzo poważnie.

– Czuję na sobie ogromną odpowiedzialność. Pracuję z naprawdę bardzo dobrymi aktorami. Mam wrażenie, że widać między nami tę ogromną różnicę ich doświadczenia zawodowego, talentu i moją tę taką rozpaczliwą trochę próbę niewybijania się źle na ich tle. Szczególnie, że u Patryka gram kogoś, kto jest bardzo różny ode mnie. To jest kobieta, która ma bardzo wiele przejść za sobą, jest bardzo smutna i tak naprawdę najtrudniej gasić mi ten naturalny entuzjazm i to jest dla mnie problematyczne – zaznacza Małgorzata Rozenek-Majdan.

Ale dodaje, że doświadczenie to bardzo dużo ją uczy.

– Uważam, że praca aktora jest pięknaą, szlachetną i taką głęboką pracą. To jest dla mnie ogromna satysfakcja zawodowa móc obserwować ich przy pracy – kończy.

Zapis pełnej rozmowy możesz zobaczyć powyżej.  

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.