EKSKLUZYWNE VIDEO

Małgorzata Rozenek-Majdan: „Dość tej presji w sprawie trzeciego dziecka!”. Czy to przez in vitro? EKSKLUZYWNE VIDEO

kc 21 września 2017 13:30

Małgorzata Rozenek-Majdan ma dwóch synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. 11-letni Stanisław i 7-letni Tadzio przyszli na świat w wyniku procedury in vitro, bo Małgorzata miała problemy z zajściem w ciążę. Od roku jest żoną Radosława Majdana i przez cały ten czas zasypywana jest pytaniami od dziennikarzy o trzecie dziecko. Także Radosław nie ukrywa, że chciałby powiększenia rodziny, sama Małgosia również o tym marzy. Dlaczego więc ciągle nie mają wspólnego potomka? Sprawa wydaje się bardziej skomplikowana niż przedstawiają to plotkarskie serwisy. Małgorzata i Radosław po raz pierwszy tak szczerze opowiedzieli o tym w wywiadzie w najnowszej VIVIE!

 

Polecamy też: TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan o tym, dlaczego jeszcze nie mają dziecka

 

Zobacz też: „Nie jesteśmy rozrzutni”. Na co wydają Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan?

 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan o trzecim dziecku i in vitro

 

– Małgosiu, masz obu synów z in vitro

Małgorzata: Tak. I bardzo źle się czuję z tymi ciągłymi pytaniami od dziennikarzy. Bardzo chcielibyśmy mieć wspólne dziecko, ale zdajemy sobie sprawę, że nie będzie to ot tak.

– Czyli wbrew temu lekkiemu tonowi w jakim piszą o tym media, a nawet Tobie samej zdarza się o tym tak mówić wcale nie traktujesz tego tak lekko. I nie chciałabyś żeby to miało taki wydźwięk, dobrze zrozumiałam?

Małgorzata: Tak. A zdarza się, że słyszę „musisz urodzić trzecie dziecko”. (…) To mnie stawia w bardzo niezręcznej sytuacji. To są słowa, które dotykają mojej intymności, a ponieważ zdaję sprawę z tego, że to niełatwa sytuacja, próbuję nadać temu lekki ton. A tak naprawdę to jest dla nas bardzo trudne. Procedura in vitro jest skomplikowana, wymaga czasu. Nie chcę, żeby to było pooddawane ciągłej dyskusji publicznej.

 

O trzecim dziecku i wychowywaniu synów Małgorzata i Radosław opowiedzieli także w naszym wywiadzie video. Zobaczcie co powiedzieli.

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan świętowali pierwszą rocznicę ślubu w Dubaju! Jak się bawili? EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Nowa VIVA! z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem w kioskach od 21 września.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.