WIDEO VIVY.PL

Nie tylko Klan... Małgorzata Ostrowska-Królikowska dostała nową rolę! Aktorkę czeka przemiana

O tym projekcie będzie głośno

Rafał Kowalski 6 lipca 2021 15:11

Choć Małgorzata Ostrowska-Królikowska zagrała w kilkudziesięciu filmach i serialach, największą popularność przyniosła jej rola Grażynki w Klanie. W tę postać gwiazda wciela się już 27 lat. Czas na zmiany! Być może najnowszy angaż mamy Antka Królikowskiego sprawi, że widzowie pokochają jej inne wcielenie? Znamy szczegóły.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o nowej roli w filmie – 2021

Podczas niedawnej sesji dla VIVY zapytaliśmy aktorkę w przerwie zdjęć, czy jest w niej chęć walki o kolejne role. Okazuje się, że tak, a jeden z projektów niedługo już ruszy. Będzie on wymagał od żony Pawła Królikowskiego wiele starań. Zawsze interesują  mnie nowe wyznania i role. Za chwilę zaczynam pracę w filmie krótkometrażowym. Ciekawe jest to, że scenariusz do niego już ma wenecką nagrodę Złote Lwy. Gram bardzo starą kobietę z domu opieki społecznej, która będzie w konfrontacji z młodą dziewczyną z domu poprawczego”, powiedziała przed kamerą VIVY.pl aktorka.

Tak ważna i spektakularna postać to też wiele poświęceń, by wyglądać tak, jak wymarzyli sobie twórcy. „To coś zupełnie innego, nowego. Wymaga ode mnie przemiany fizycznej i psychicznej. Czekam na to z niecierpliwością”, przyznała nam Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

CZYTAJ TEŻ:  To była miłość od pierwszego wejrzenia. Małgorzata i Paweł Królikowscy byli razem ponad 30 lat

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, VIVA! 2021
Fot. Grażyna Gudejko

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o Festivalu CZPL 2021. Program

W rozmowie z VIVA.pl aktorka podkreśliła także, że na co dzień stara się zachować balans między obowiązkami i odpoczynkiem. Tego lata dużo energii poświęci na ważne dla niej wydarzenie. „Staram się żyć w harmonii, trochę czasu dla mnie i rodziny, a trochę pracuję. Teraz dla nas ważny jest Festival CZPL, który będzie w ostatni weekend lipca. Wszystkie siły rodzinne zbieramy na to wydarzenie. Podczas tego wydarzenia imienia mojego męża przybliżamy Czechom kulturę polską, a Polakom czeską”, powiedziała VIVIE.pl żona zmarłego rok temu Pawła Królikowskiego.

A kto wystąpi? „W tym roku zagrają między innymi Ania Rusowicz i Stanisław Sojka”, zdradziła aktorka. To nie wszystko co wiemy… Po resztę szczegółów tego, co czeka wielbicieli CZPL, zapraszamy do wideo. Impreza w tym roku mocno się zmieni!   

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, VIVA! 2021
Fot. Grażyna Gudejko

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.