TYLKO U NAS!

Tak Małgorzata Kożuchowska pozowała w sesji dla VIVY!

Od aktorki trudno oderwać wzrok!

Konrad Szczęsny 16 grudnia 2019 17:23

Jak sama mówi, na scenie i ekranie jest od 25 lat. Mimo popularności, najważniejsza pozostaje dla niej rodzina. Małgorzata Kożuchowska podkreśla, że zawód aktora jest niezwykle wymagający, dlatego każda chwila spędzona z bliskimi to dla niej wartość nie do przecenienia. Szczególnie z synkiem Jasiem, który niedawno skończył pięć lat...

Małgorzata Kożuchowska przed obiektywem VIVY!

Pewna siebie, kobieca, zmysłowa. Małgorzata Kożuchowska udowadnia, że kobieta ma wiele twarzy. W sesji dla VIVY!, zrealizowanej do specjalnego, świątecznego numeru, pokazała się z tej niezwykle eleganckiej strony. Pozowała w spektakularnych stylizacjach od najlepszych projektantów. Z jej twarzy nie schodził uśmiech. Przy tym wszystkim zachowała pełen profesjonalizm, czego efektem jest nietuzinkowa i jedyna w swoim rodzaju sesja.

Jak powstawała? Tego dowiesz się, oglądając powyższy materiał wideo. W takiej odsłonie aktorki jeszcze nie wdziałaś!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.