TYLKO U NAS!

Tak Małgorzata Kożuchowska pozowała w sesji dla VIVY!

Od aktorki trudno oderwać wzrok!

Konrad Szczęsny 16 grudnia 2019 17:23

Jak sama mówi, na scenie i ekranie jest od 25 lat. Mimo popularności, najważniejsza pozostaje dla niej rodzina. Małgorzata Kożuchowska podkreśla, że zawód aktora jest niezwykle wymagający, dlatego każda chwila spędzona z bliskimi to dla niej wartość nie do przecenienia. Szczególnie z synkiem Jasiem, który niedawno skończył pięć lat...

Małgorzata Kożuchowska przed obiektywem VIVY!

Pewna siebie, kobieca, zmysłowa. Małgorzata Kożuchowska udowadnia, że kobieta ma wiele twarzy. W sesji dla VIVY!, zrealizowanej do specjalnego, świątecznego numeru, pokazała się z tej niezwykle eleganckiej strony. Pozowała w spektakularnych stylizacjach od najlepszych projektantów. Z jej twarzy nie schodził uśmiech. Przy tym wszystkim zachowała pełen profesjonalizm, czego efektem jest nietuzinkowa i jedyna w swoim rodzaju sesja.

Jak powstawała? Tego dowiesz się, oglądając powyższy materiał wideo. W takiej odsłonie aktorki jeszcze nie wdziałaś!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.