TYLKO U NAS!

Tak Małgorzata Kożuchowska pozowała w sesji dla VIVY!

Od aktorki trudno oderwać wzrok!

Konrad Szczęsny 16 grudnia 2019 17:23

Jak sama mówi, na scenie i ekranie jest od 25 lat. Mimo popularności, najważniejsza pozostaje dla niej rodzina. Małgorzata Kożuchowska podkreśla, że zawód aktora jest niezwykle wymagający, dlatego każda chwila spędzona z bliskimi to dla niej wartość nie do przecenienia. Szczególnie z synkiem Jasiem, który niedawno skończył pięć lat...

Małgorzata Kożuchowska przed obiektywem VIVY!

Pewna siebie, kobieca, zmysłowa. Małgorzata Kożuchowska udowadnia, że kobieta ma wiele twarzy. W sesji dla VIVY!, zrealizowanej do specjalnego, świątecznego numeru, pokazała się z tej niezwykle eleganckiej strony. Pozowała w spektakularnych stylizacjach od najlepszych projektantów. Z jej twarzy nie schodził uśmiech. Przy tym wszystkim zachowała pełen profesjonalizm, czego efektem jest nietuzinkowa i jedyna w swoim rodzaju sesja.

Jak powstawała? Tego dowiesz się, oglądając powyższy materiał wideo. W takiej odsłonie aktorki jeszcze nie wdziałaś!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.