TYLKO U NAS!

Małgorzata Kożuchowska o swoich kultowych rolach! Padły szczere słowa

Jak wspomina swoje teatralne, serialowe i filmowe wcielenia?

Konrad Szczęsny 17 grudnia 2019 16:23

Ewa Szańska w „Kilerze”, Marzena w „Młodych wilkach”, Renata w „Dlaczego nie!”, Róża w „Senności” oraz „Łysa” w „Procederze” – te role Małgorzaty Kożuchowskiej znają wszyscy. Na ich potrzeby aktorka wielokrotnie przechodziła spektakularna metamorfozy, którymi zachwycali się widzowie oraz krytycy. Przed naszą kamerą przypomnieliśmy gwieździe jej teatralne, serialowe i filmowe wcielenie, zaś ona... nie ukrywała zaskoczenia i radości!

Małgorzata Kożuchowska o najważniejszych rolach w serialach, filmach i teatrze

– Bardzo dziwna peruka a'la garnek i mina, za którą też nie przepadam – to o jednej z nich. – Bardzo dobrze to wspominam – to o innej. – Do tej roli uczyłam się tańca na rurze, który okazał się niezwykle wymagającą i trudną rzeczą – to o jeszcze kolejnej.

Jak sama przyznaje, dzięki rolom, które powierzano jej w filmach, teatrze i w serialach, mogła się wiele nauczyć. Jedne z nich pamięta doskonale, o innych nie jest w stanie powiedzieć zbyt wiele.

Postanowiliśmy pokazać Małgorzacie Kożuchowskiej archiwalne zdjęcia, dokumentujące jej artystyczne dokonania. Aktorka, w doskonałym nastroju, z wielką swobodą i poczuciem humoru, skomentowała te wcielenia, wykazując się ogromnym dystansem.

Co powiedziała o swoich rolach? Tego dowiesz się, oglądając powyższy materiał wideo.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.