WIDEO VIVY.PL

Majka Jeżowska o braku zaproszeń do TVP: „Jestem skazana za taką trochę niepoprawność”

Artystka oceniła pomysł bycia jurorką w The Voice Senior i zdradziła, nad czym teraz pracuje...

Rafał Kowalski 13 października 2022 10:29

Częste zaproszenia Majki Jeżowskiej do programów TVP to już przeszłość. Piosenkarka, przed którą premiera singla Skazana, podkreśla, że decydenci zgromadzeni przy ulicy Woronicza nie mają ochoty na współpracę z nią. Wokalistka wielokrotnie wspierała publicznie kobiety czy środowiska LGBT i taki obrót spraw jest prawdopodobnie ceną za bycie zgodną ze swoimi poglądami.

Majka Jeżowska o TVP i Voice Senior. Jest na nie

Podczas Party Fashion Night zapytaliśmy piosenkarkę o to, czy miałaby ochotę zasiąść w fotelu jurorki The Voice Senior. „Mówię temu pomysłowi nie. Ja nie lubię oceniać ludzi w taki sposób. […] Wolę pisać piosenki i śpiewać. Poza tym ja jestem skazana za taką trochę niepoprawność. Za to, że czasem mówię rzeczy, których może nie powinnam mówić na głos. Ale wolę tak robić i być zgodna ze sobą. Gdybym miała oceniać kogoś, kto nie powinien śpiewać, a jest w programie… Hmm… Nie wiem, czy bym umiała. Nie lubię kłamać”, powiedziała Rafałowi Kowalskiemu Majka Jeżowska.

Przed kamerą VIVY.pl nie ukrywała, że Telewizja Polska i tak nie bierze jej pod uwagę szukając gwiazd do różnego rodzaju produkcji czy festiwali. Artystka nie pasuje ze swoimi poglądami do tych, które mają rządzący kanałami publicznymi. „Myślę, że TVP nie jest od dawna zainteresowana współpracą ze mną. Ale również i ja nie oglądam telewizji publicznej. Nie wiem, co tam się dzieje i wiedzieć nie chcę, póki tam się nic nie zmieni”, przyznała piosenkarka.

CZYTAJ TEŻ: Była twarzą TVP, prowadziła Teleexpress… Aż zniknęła. Co dzieje się z Adrianą Niecko?

Majka Jeżowska, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Ban w Telewizji Polskiej dla Majki Jeżowskiej?

Czarne listy, posiadanie bana… Czy to tylko legendy, czy naprawdę są nazwiska, które nie są wpuszczane do TVP? Majka Jeżowska opowiedziała o swoich odczuciach. „Nie odczuwam żadnego bana, ponieważ nie jestem osobą przewidywaną do jakiejkolwiek współpracy z TVP. Można robić fajne rzeczy, nie występując w telewizji. Dzisiaj siłą jest internet, siłą są koncerty - prawdziwa wymiana energii między publicznością a artystą. Telewizja najczęściej kłamie”, powiedziała Pomponikowi.

Dodała też, że w miejscu, w którym jest, niczego już nie musi. „Są dwa rodzaje osobowości - młodzi buntownicy, którzy od początku nie chcą wchodzić w jakieś układy, bo nie godzą się na bycie marionetką. Drugi typ osobowości to młody człowiek, który zgodzi się na wszystko, bo chce zaistnieć”, usłyszeliśmy.

SPRAWDŹ TAKŻE: Czarowała uśmiechem jako pierwsza hostessa w „Kole Fortuny”. Jak dziś wygląda Magda Masny?

Czy pani Maja ma rację?

Cały nasz wywiad wideo, w którym poruszyliśmy też tematy: mody, wieku, singlu Skazana i marzeń – możecie zobaczyć na górze strony. 

Majka Jeżowska o TVP
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.