DWUDZIESTOLECIE VIVY!

11 wyjątkowych aktorek, 11 wspaniałych aktorów oraz dwie piękne okładki na dwudziestolecie VIVY!

Piotr Wojtasik 8 lutego 2017 10:15

VIVA! ma 20 lat! Wszystko zaczęło się 17 lutego 1997 roku. Bohaterami pierwszej okładki był Jan Englert i Beata Ścibakówna. Tym razem w wyjątkowej urodzinowej sesji zdjęciowej przed obiektywem Roberta Wolańskiego, znalazło się jedenaście aktorek i jedenastu aktorów.

 

Zobacz też: Nikt nie zasiada na tronie tak długo jak królowa Elżbieta. Monarchini obchodzi dziś „szafirowy jubileusz’’

 

Polski gwiazdozbiór. Wśród nich: Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Warnke, Piotr Adamczyk, Maciej Stuhr… W dwa dni zdjęciowe w warszawskim studio fotograficznym VIVA! zebrała osobowości teatru, filmów, seriali. Chociaż tak bardzo różni, łączy ich jedno – wszyscy są ulubieńcami milionów Polaków. Wszyscy uwielbiają VIVĘ!.


Podobna sesja miała miejsce dokładnie 15 lat temu. Wśród 22 wspaniałych artystów są więc ci już znani i ci, którzy dopiero zdobywają popularność. Jak gwiazdy wspominają swoją wcześniejszą współpracę z VIVĄ!? Dla Edyty Olszówki VIVA! jest miejscem, w którym czuje się bezpiecznie. „Udzieliłam tu wielu wywiadów, opowiadałam bardzo szczerze o rzeczach trudnych, rozstaniach, rozterkach emocjonalnych. Zawsze wiedziałam jednak, że robię to po coś, że jest wiele kobiet, czytelniczek VIVY!, które mają podobne problemy, i w ten sposób im pomagam”, wspominała podczas zdjęć.

 

Co jeszcze w jubileuszowej VIVIE! Nr 3/2017?

W najnowszym numerze nie tylko przypominamy kolorową przeszłość magazynu. Zatrzymujemy czas. VIVA! od pierwszego wydania towarzyszyła gwiazdom w przełomowych momentach ich życia. Na łamach magazynu powrócimy do pierwszych sesji Justyny Steczkowskiej, Edyty Górniak, Piotra Adamczyka czy Beaty Tyszkiewicz. W intymnej rozmowie o śmierci ojca, pełnym miłości dzieciństwie i własnej życiowej drodze, opowiedziała Karolina Wajda. Krystyna Pytlakowska i Piotr Najsztub, ikony polskiego dziennikarstwa o historii VIVY!. Marcin Tyszka wspiął się na sam szczyt? Z naszym magazynem współpracował od pierwszego numeru. Dziś fotografuje gwiazdy i sam jest gwiazdą.

 

Polecamy też: Dziedziczka pamięci, strażniczka dorobku. Kim jest Karolina Wajda?

 

Poza tym: Diana Spencer, księżna, o którą spory trwają do dziś, 20 lat po jej śmierci.  „Dwadzieścia lat w podróży. Bo przecież to fascynująca wędrówka VIVY! – przez dwie dekady spotkać niezwykłych ludzi”, mówi Marcin Kydryński

 

W VIVA! Styl: Moda przemija, styl pozostaje. Baczyńska, Jemioł, Minge, Paprocki&Brzozowski. Przez 20 lat na naszych łamach gościły nie tylko ich projekty, ale także oni sami. W dziale uroda makijażowe looki gwiazd.  Dział kuchnia zaskakuje słodkościami od Lary Gessler.

 

Nowa jubileuszowa VIVA!, z dwiema okładkami do wyboru, już od 9 lutego w kioskach.

 

Urodzinowa okładka VIVY!
Fot. Robert Wolański

 

Urodzinowa okładka VIVY!
Fot. Robert Wolański

 

Polecamy też: Znamy nominacje do Nagród Polskiej Akademii Filmowej. Kto ma w tym roku szansę na Orła?

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.