O TYM SIĘ MÓWI

Maffashion pokazała, jak wygląda jej ciało po porodzie...

,,Wiem, że takie rzeczy ludzi interesują"

Olga Figaszewska 17 września 2020 21:48

Maffashion tydzień temu została mamą. Wraz z Sebastianem Fabijańskim powitali na świecie synka. Para nie zdradziła jeszcze imienia swojej pociechy. Za to w mediach społecznościowych możemy podziwiać ich rozczulające zdjęcia z maleństwem. Na Instagramie Maffashion postanowiła otworzyć się przed swoimi obserwatorami. Opowiedziała o pierwszych dniach po narodzinach dziecka i zdradziła, jak wygląda jej ciało po porodzie.

Maffashion pokazała, jak wygląda jej sylwetka po ciąży

Maffashion i Sebastianowi Fabijańskiemu udało się zachować w tajemnicy informację o narodzinach synka. Maluch przyszedł na świat 10 września. Teraz świeżo upieczeni rodzice nie kryją się już ze swoim szczęściem. W sieci pojawił się uroczy filmik, na którym widać, jak poruszony aktor pokazuje maleństwu otaczający go świat. Z kolei blogerka uchyla rąbka tajemnicy i otworzyła się na temat macierzyństwa. Na najnowszym nagraniu na InstaStories Maffashion pokazała rzeczy, które sprawdziły jej się w ostatnim czasie po narodzinach malucha.

Jak wygląda jej życie po narodzinach dziecka? Okazuje się, że blogerka w tym wyjątkowym, a zarazem trudnym czasie, może liczyć na wsparcie ukochanego i rodziców. „Jestem zajarana, zakochana. Ale nie będę wam pokazywała wszystkiego. Nie jest łatwo, ja wiedziałam, że tak będzie, dlatego zawsze podziwiałam wszystkie matki. Ten początek jest trudny, bardzo absorbujący”, mówiła Maffashion.

Gwiazda zdradziła także, jak wygląda jej sylwetka zaledwie kilka dni po porodzie. „Jeszcze pokazuję coś, bo zawsze mnie to ciekawiło, jak zachowuje się ciało po ciąży, jak szybko dochodzi się do siebie. Moją sylwetkę mniej więcej kojarzycie. Tu nadmiar skóry, tak wygląda brzuszek. Taki może trzeci miesiąc? Czwarty, piąty? Nie wiem, ale coś w tym stylu”, mówiła na nagraniu na InstaStories.

„Nic więcej nie pokazuję, ale po prostu wiem, że takie rzeczy ludzi interesują - jak się wygląda po ciąży, jak szybko człowiek wraca po ciąży do siebie. Ćwiczyć na razie nie można. Połóg trwa sześć tygodni, ale to też zależy, u każdej kobiety inaczej. Więc jeszcze raz możecie sobie spojrzeć, dla mnie bez problemu”, dodała gwiazda. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.