WIDEO VIVY.PL

Nowe show Małgorzaty Ohme łamie stereotypy! „Zastanawiałam się czy to dobry projekt dla mnie”

Wiemy, jak wyglądają kulisy „Kto odmówi pannie młodej”

Rafał Kowalski 9 października 2020 17:56

Już dziś po 20:00 w TVN7 kolejny odcinek nowego programu Kto odmówi pannie młodej. Ciekawy i zaskakujący format staje się coraz popularniejszy także za sprawą prowadzącej Gosi Ohme, która wspiera na planie panny i panów młodych. Dziennikarka i psycholog świetnie odnajduje się w hicie Siódemki, choć jak sama przyznaje, nie od początku była do tego projektu przekonana…

Małgorzata Ohme o nowym show TVN7 i zamianie ról przy oświadczynach

Kilka dni temu pomiędzy nagraniami kolejnych programów spotkaliśmy się z Gosią Ohmę i zapytaliśmy, jak to się stało, że dostała szansę poprowadzenia nowego show w TVN7. „Chciałam robić inny program, o którym myślę o dłuższego czasu – takie reality z rodzinami. A do Kto odmówi pannie młodej zostałam zaproszona. Myślę, że kluczem było to, że osoba prowadząca ma odkrywać historie rodzinne i wnikać głębiej w relacje. Więc zawód psychologa znów mi pomógł”, wyznała nam ulubienica publiczności i dodała, że długo wahała się nad swoją decyzją. „Zastanawiałam się czy to dobry projekt dla mnie. Na przykład nie chciałam, by był kontrowersyjny. Za to lubię być blisko ludzi – do słuchania ich nadaję się najlepiej”, wyjaśniła przed kamerą VIVY.pl.

W programie to stęsknione ślubu panie proszą o rękę swoich partnerów. Czy taka zamiana ról wywołuje na planie wiele emocji? „Zaskoczyła mnie opinia społeczna, a może nawet obawa, która zawierała wątek, że taka sytuacja odbiera panom sprawczość i męskość. Bo jak kobieta decyduje i się oświadcza to niby on nie jest już męski. Ja to postrzegam zupełnie inaczej”, powiedziała nam Gosia Ohme i zaprosiła do oglądania kolejnego odcinka show. Będzie ciekawie!

Kto odmówi pannie młodej – zasady programu TVN 7

Trzy dni na zaplanowanie ślubu marzeń? To nie największe wyzwanie przed jakim będzie musiała stanąć panna młoda! Tym razem role się odwrócą i to kobiety zaskoczą swoich partnerów niespodziewanymi oświadczynami. Kawaler będzie miał dosłownie chwilę na podjęcie decyzji o ślubie - na parę młodą w sali weselnej będzie już czekała rodzina i przyjaciele. Ale co jeśli kandydat na męża odmówi? Jak zareaguje rodzina i czy kobiecie w ogóle wypada prosić mężczyznę o rękę? Dziewczynom w trakcie całego procesu towarzyszyć będzie Gosia Ohme, gospodyni programu.

Oglądacie co piątek? W naszym wideo znajdziecie jeszcze więcej ciekawostek z plany show TVN7. 

Kto odmówi pannie młodej, Gosia Ohme
Fot. X-news, zdjęcia promocyjne

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.