WIDEO VIVY.PL

Krzysztof Jackowski wytknął błędy politykom walczącym z koronawirusem. „To mnie niepokoi…”

Jasnowicz uważa, że działania rządzących mają drugie dno

Rafał Kowalski 29 listopada 2020 07:34

Pandemia koronawirusa zdaje się nie kończyć. Druga fala SARS-CoV-2 dotarła do Polski z jeszcze większą siłą, niż pierwsza. Czy rząd radzi sobie z tym, co dzieje się w Polsce? Według Krzysztofa Jackowskiego nie. Jasnowidz wytknął ministerstwu zdrowia poważne zaniedbanie. Czy jest jego drugie dno?

Jackowski o pandemii i działaniach rządu. Będzie wojna?

W rozmowie z VIVA.pl Krzysztof Jackowski przyznał, że wierzy w koronawirusa, ale także  słusznie zauważył zatrważający fakt. „Bardzo mnie niepokoi jedna rzecz. Decyzją ministerstwa wchodzimy do hipermarketu i mamy tam obowiązek noszenia maseczki. A to samo ministerstwo zapomniało umieścić przy wyjściu z marketu pojemnika do utylizacji wspomnianych jednorazowych maseczek. To oznacza, że nie ja nie wierzę w koronawirusa, nie wy, a ministerstwo! Oni nie wierzą!”, mówił nam pełny emocji jasnowidz. „Minister nie ma prawa zapomnieć, co zrobić z maseczkami, jeśli wirus jest tak niebezpieczny. One się nie mogą walać po ulicach! A to robią”, dodał.

W dalszej części wypowiedzi 57-latek zastanawiał się głośno, czy takie działania nie są celowe…”Może dzieje się tak dlatego, że sedno jest inne? Jestem tu niepoprawny, ale od marca do końcówki lata moim zdaniem przeszliśmy test. Szkoły nie działały, a uczyliśmy się. Do szpitala było trudno się dostać, a leczyliśmy się. Urzędy nie działały, a sprawy załatwialiśmy. Zostaliśmy przeszkoleni. Do czego zostaliśmy przygotowani? Na bliskim wschodzie już dzieje się wojna…”, zasugerował nadchodzące niebezpieczeństwo Krzysztof Jackowski.

Pełną wypowiedź znajdziecie w materiale wideo. Zgadzacie się ze słowami naszego rozmówcy? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?