WIDEO VIVY

„Im większa pupa tym jesteś piękniejsza”, mówi Krzysztof Gojdź prosto z Miami  

Jakie kanony piękna panują na Florydzie i jakie zabiegi najczęściej stosują Amerykanki?

Katarzyna Piątkowska 21 czerwca 2020 12:30

Znienawidzony przez kolegów po fachu Krzysztof Gojdź stał się ulubionym lekarzem medycyny estetycznej w Polsce. Testował na sobie wszystkie zabiegi, nie stwarzał dystansu i tym, którym mógł, bezinteresownie pomagał. Miał programy w telewizji, tańczył z gwiazdami, obnosił się z luksusem i mówił o sobie „Doktor Lans”. A potem zniknął... by przenieść się do Miami i tam otworzyć klinikę.

Nowe życie w Miami

Gdy rok temu Krzysztof Gojdź sprzedał swoje kliniki Holistic Clinic w Polsce postanowił wyjechać do Miami. Wybrał to miejsce, bo je dobrze zna - tam uczył się w szkole medycyny estetycznej.
Po kilku tygodniach leżenia na plaży i chodzeniu po klubach znudziło mu się i postanowił otworzyć swoją klinikę. Revive Clinic znajduje się w Miami Beach i zyskuje coraz większą popularność. Niedawno gościli w niej nawet Dean i Dan Catenowie, założyciele marki Dsquared2.

Nowa klinika doktora Gojdzia

W wywiadzie, którego udzielił vivie.pl mówił: Nazwa „Revive” pochodzi od łacińskich słów „re”, co oznacza „ponownie”, i „vivere”, co oznacza „żyć”. Zatem słowo „Revive” oznacza „żyć ponownie ... ”.
Moja klinika jest najbardziej magicznym miejscem w Miami Beach. Zaprojektowana z myślą o tych, którzy szukają luksusu i prywatności. Znajduje się tuż nad zatoką, jakby na tropikalnej wyspie i oprócz fantastycznych zabiegów oferuje zapierające dech w piersiach widoki na Zatokę Biscayne, centrum Miami i najpiękniejsze zachody słońca. Kilka minut od dzielnicy Art Deco, Ocean Drive i słynnych plaż w Miami – po prostu w Miami nie ma lepszej i ładniejszej lokalizacji!
Chcę aby moja nowa klinika w Miami była miejscem dla ludzi pragnących zadbać o swój wygląd w sposób naturalny bez botoxu czy szprycowania się wypełniaczami wszelkiego rodzaju. Tak, ja nie będę chciał wstrzykiwać w twarze nic sztucznego, chyba że w ostateczności minimalne ilości. Czas na naturę.
Jeśli spytasz mnie czy będzie to miejsce dla gwiazd pokroju Jenifer Lopez czy Kim Kardashian, to odpowiem ze tak, również dla nich. Już niedługo. Ale będzie to miejsce też dla pacjentów, którzy cenią sobie naturalny wygląd.

Zapytaliśmy go, jakie zabiegi są najpopularniejsze w Miami.

Jakie zabiegi najbardziej popularne są w Stanach Zjednoczonych?

Krzysztof Gojdź mieszka w Miami od dwóch lat, wcześniej przez pięć lat mieszkał w Nowym Jorku i zdążył przyjrzeć się Amerykankom i ich preferencjom jeśli chodzi o medycynę estetyczną.
Okazało się, że większość z nich pragnie szybkiego efektu, więc zdecydowanie preferują metody, które dają im natychmiastowy efekt. Dla Gojdzia, który woli raczej metody mniej inwazyjne to kolejne pole do popisu - namówić Amerykanki do rezygnacji z botoksu czy innych wypełniaczy i zastosowanie bardziej naturalnych metod.

Im większa pupa tym bardziej seksowna kobieta

Zaskoczyło go też, że obowiązującym w Miami kanonem piękna są olbrzymie piersi i duża pupa. Szczególnie wśród kobiet ciemnoskórych. Tak tutaj jest. I nie dyskutuje z tym. Przeszczepiają tłuszcz lub wstawiają implanty, żeby być seksi.

Co robić w domu, by ujędrnić skórę?

Gojdź przyznał, że w Miami nie może robić wszystkich zabiegów.  "W Polsce mam taką licencję, że mogę pracować w całej Europie. W Ameryce każdy stan ma swoją licencję. Na razie mogę pracować na Florydzie. Ale myślę o klinikach w Nowym Jorku i Los Angeles". A tymczasem, radzi wszystkim, co zrobić, by jak najrzadziej korzystać z klinik. Żeby ujędrnić skórę twarzy konieczne są ćwiczenia mięśni, na przykład joga twarzy. Raz na dwa dni powinno się robić pelling enzymatyczny lub drobnoziarnisty. Codziennie dobrze jest nałożyć serum ujędrniające. Można też zajrzeć do lodówki. Po co? "Po to, żeby zrobić sobie maseczkę. Może być awokado, albo jakieś inne produkty. I oczywiście wklepywać krem od dołu do góry". A więc do dzieła!
 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.