KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Co działo się w rodzinie Windsorów w minionym tygodniu? Te wydarzenia mogliście przeoczyć!

Kwarantanna, przeprowadzki...

Gabriela Czernecka 30 marca 2020 19:15

Choć redakcja magazynu VIVA! oraz viva.pl pracuje od kilkunastu dni z domu, to nie zwalniamy tempa. Przygotowaliśmy dla Was krótkie wideo podsumowujące to, co wydarzyło się w ubiegłym tygodniu w rodzinie Windsorów. A działo się naprawdę sporo! Zobaczcie, co mogliście przeoczyć!

Co działo się w brytyjskiej rodzinie królewskiej w ubiegłym tygodniu?

W związku z zagrożeniem COVID-19 brytyjska rodzina królewska musiała wypracować nowe rozwiązania i zmienić układ sił. To wnuk królowej, a nie ona sama czy książę Karol, wygłosił bowiem pierwsze oświadczenie w obliczu pandemii koronawirusa. Widać, że w obliczu kryzysu stery przejęli książę William i księżna Kate, a Elżbieta II chyba po raz pierwszy w historii chwilowo oddała „władzę” wnukowi, a sama usunęła się w cień. Teraz każdą wolną chwilę spędza z mężem, księciem Filipem w zamku w Windsorze. I nie da się nie zauważyć, że jest to dla nich nieco nietypowa sytuacja....

Miniony tydzień przyniósł sporo zmian w życiu Windsorów. Królowa zdecydowała się odwołać swoje tradycyjne letnie przyjęcia w ogrodach Pałacu Buckingham. W tym roku nie odbędzie się także doroczna parada z okazji jej urodzin, tak zwane Trooping The Colour, na którym mieli pojawić się księżna Meghan i książę Harry. W obliczu trudnej sytuacji zmiany nastąpiły też w życiu księcia Williama i księżnej Kate, którzy stanęli na wysokości zadania. By zapewnić bezpieczeństwo królowej oraz swojemu ojcu, u którego zdiagnozowano zarażenie koronawirusem, młode małżeństwo przejęło ciężar obowiązków. Nieoficjalnie mówi się, że to dla księcia test, który ma sprawdzić, jak poradziłby sobie w kryzysowej sytuacji jako przyszły monarcha. Co więcej, biorąc pod uwagę pozytywny odbiór jego osoby oraz jego rodziny przez społeczeństwo, ma stanowić w tym trudnym czasie podporę dla Brytyjczyków. 

Dlatego też książęca para Cambridge robi co może, by uratować wizerunek rodziny Windsorów. Wygląda na to, że świetnie im idzie, bowiem wideo, na którym dzieci pary - George, Charlotte i Louis) biją brawo i gratulują wszystkim tym, którzy walczą z koronawirusem na pierwszej linii, z dnia na dzień podbiło sieć! W ubiegłym tygodniu sporo działo się także u księcia Harry'ego i księżnej Meghan. Małżeństwo podjęło decyzję o wyprowadzce do Los Angeles, a powodem jest nowa praca Meghan dla Disneya. Co jeszcze działo się w rodzinie Windsorów w ubiegłym tygodniu? Podsumowujemy w naszym wideo Królewskie Życie. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.