KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Oto trzy zasady, do których stosuje się w życiu królowa Elżbieta II!

Mogą Cię zaskoczyć...

Gabriela Czernecka 6 lipca 2020 18:42

Nie popełnia wpadek, zawsze przestrzega protokołu i uchodzi za mistrzynię etykiety. Oto trzy maksymy, którymi kieruje się w swoim życiu królowa Elżbieta II Brytyjska królowa przez ponad siedemdziesiąt lat swojego panowania doświadczyła wielu przykrych wydarzeń. Rozwody trójki dzieci, pożar w Pałacu w Windsorze, tragiczna śmierć Diany - te chwile na zawsze wyryły się w jej pamięci. Mimo to królowa nigdy nie narzekała ani nie skarżyła się na swój los. Świetnie dba o swój wizerunek, starannie skrywa tajemnice i odwraca od siebie uwagę. Nic więc dziwnego, że do tej pory nikt nie potrafi odpowiedzieć na pytanie jaka tak naprawdę jest brytyjska monarchini. Ona za to całe swoje życie stosuje się do trzech zasad, które stały się jej maksymami. 

Złote zasady królowej Elżbiety II 

Nie majstruj przy tym, co się nie zepsuło - to jedna ze złotych zasad królowej. Elżbieta II żelazną ręką wprowadziła ród Windsorów w XXI wiek. Udało się jej pokonać liczne medialne burze, rodzinne konflikty i wizerunkowe kryzysy. A to zasługa pewnej stałości w jej panowaniu - jeśli coś świetnie funkcjonuje, nie trzeba tego udoskonalać. Królowa nie planuje więc gwałtownych zmian dworu, swojego wizerunku czy zasad panowania. Mówi się, że to właśnie dlatego, monarchia tyle przetrwała, a Brytyjczycy nie wyobrażają sobie bez niej życia. A jakie są pozostałe dwie maksymy królowej Elżbiety II? Jedna z nich szczególnie dotyczy księcia Filipa... Zobaczcie nasze wideo z cyklu Królewskie Życie.   

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.