O TYM SIĘ MÓWI

Wzruszające rodzinne zdjęcia z całego świata stają się symbolem naszych czasów

Utrzymują kontakt z najbliższymi, nie łamiąc zasad kwarantanny...

Redakcja VIVA! 3 kwietnia 2020 17:55

Nie da się ukryć, że pandemia choroby Covid-19 zmieniła nasze życie. Ze względu na bezpieczeństwo, nie tylko własne, ale także innych osób, przestrzegamy kilku prostych zasad. Przede wszystkim, chociaż nie jest to łatwe, zachowujemy dystans.

Gdy epidemia koronawirusa zaczęła się rozwijać, naukowcy ostrzegli, że w grupie największego ryzyka znajdują się osoby starsze. Wiele osób podjęło więc trudną, ale słuszną decyzję o chwilowej izolacji, aby nie zagrażać życiu najbliższych. Podobnie zachowują się prawdziwi bohaterowie naszych dni, czyli wszystkie osoby zaangażowane w pomoc medyczną – z tą różnicą, że często rozstają się z całą rodziną.

Pomimo braku spotkań na żywo, pozostają nam rozmowy wideo i telefony, szczególnie teraz, gdy ograniczenia są coraz większe. A te wzruszające zdjęcia są doskonałym przykładem tego, że wciąż możemy być ze sobą blisko... Zobaczcie nasze wideo. 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.