O TYM SIĘ MÓWI

Wzruszające rodzinne zdjęcia z całego świata stają się symbolem naszych czasów

Utrzymują kontakt z najbliższymi, nie łamiąc zasad kwarantanny...

Redakcja VIVA! 3 kwietnia 2020 17:55

Nie da się ukryć, że pandemia choroby Covid-19 zmieniła nasze życie. Ze względu na bezpieczeństwo, nie tylko własne, ale także innych osób, przestrzegamy kilku prostych zasad. Przede wszystkim, chociaż nie jest to łatwe, zachowujemy dystans.

Gdy epidemia koronawirusa zaczęła się rozwijać, naukowcy ostrzegli, że w grupie największego ryzyka znajdują się osoby starsze. Wiele osób podjęło więc trudną, ale słuszną decyzję o chwilowej izolacji, aby nie zagrażać życiu najbliższych. Podobnie zachowują się prawdziwi bohaterowie naszych dni, czyli wszystkie osoby zaangażowane w pomoc medyczną – z tą różnicą, że często rozstają się z całą rodziną.

Pomimo braku spotkań na żywo, pozostają nam rozmowy wideo i telefony, szczególnie teraz, gdy ograniczenia są coraz większe. A te wzruszające zdjęcia są doskonałym przykładem tego, że wciąż możemy być ze sobą blisko... Zobaczcie nasze wideo. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.