TYLKO NA VIVA.PL

Decyzję o końcu małżeństwa Doda trzymała w tajemnicy rok. Bała się jednego...

Teraz artystka skupia się na muzyce. Jej nowy singiel to taneczny hit

Rafał Kowalski 23 lipca 2021 12:02

Taneczny utwór Don’t Wanna Hide to nowa muzyczna odsłona Dody, która wróciła na scenę po krótkiej przerwie. Artystka nie ukrywa, że cała jej płyta będzie w podobnym klimacie tak, by mogła do niej tańczyć na dyskotekach. Zanim jednak krążek ujrzy światło dzienne, ulubienica publiczności promuje pierwszy singiel. Jego publikacja zbiegła się w czasie z ujawnieniem, że małżeństwo Dody się skończyło…

Doda o nowym singlu i końcu małżeństwa z Emilem Stępniem

„Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. […] Po raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50, ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za Finanse i administracje biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień”, napisała miesiąc temu w sieci Doda, która potwierdziła tym samym doniesienia o tym, że jej małżeństwo jest już przeszłością.

Chwilę później do sieci trafił singiel piosenkarki. Zapytaliśmy więc, czy promowanie Don’t Wanna Hide nie jest trudne, gdy temat jej rozwodu wypłynął w tym samym czasie. „Chciałam to jak najszybciej z siebie wyrzucić i zamknąć ten rozdział. Dlaczego? By moje decyzje prywatne nie przysłoniły piosenki, na którą tyle czekałam”, wyznała VIVIE.pl Doda i dodała, że obawiała się tylko jednego. „Wiedziałam też, że w powietrzu już wisi, że zaraz gdzieś wyjdzie to, że już dawno złożyłam pozew rozwodowy. Bałam się, że ktoś mnie wyda, że to się wymknie spod kontroli”, powiedziała piosenkarka przed naszą kamerą.

Doda, Emil Stępień, rozstanie, wywiad
Fot. AKPA/Podlewski

Doda o pracy z wytwórniami muzycznymi

W swojej długoletniej karierze artystka wielokrotnie zmieniała już wytwórnie, które wydawały jej piosenki. Nowy rozdział gwiazda zaczyna teraz z Universal Music Polska, z czego jest bardzo zadowolona.

Wspomnienia pracy z innymi firmami wciąż budzą jednak w niej negatywne myśli. Dlaczego? „Mam bardzo złe wspomnienia z wytwórniami. Miałam wspaniałe utwory jak choćby High Life i one przepadły przez nieudolność konkurencyjnej wytwórni. Podpisanie takiego kontraktu to samobójstwo dla artysty. Fani myślą, że to nasza wina, że siedzimy i grzebiemy sobie w d**ie, bo nie chcemy wydawać piosenek. A tak naprawdę nie wiedzą, jakie tam są dramaty”, powiedziała Rafałowi Kowalskiemu z VIVA.pl Dorota Rabczewska. „Teraz wybrałam najlepszą ofertę od Universal Music Polska i na razie pracuje się nam dobrze. Znamy się od lat”, dodała.

CZYTAJ TEŻ: Internautka obraziła Małgorzatę Rozenek-Majdan. Doda odpowiedziała na komentarz. Duża klasa!

Wokalistka podkreśliła, że tym razem zmieniła warunki współpracy z wytwórnią. „Jestem właścicielem i producentem  tego utworu oraz całej płyty, która nadchodzi. Lubię taki rodzaj współpracy, który znaczy o mojej większej decyzyjności i dojrzałości artystycznej”, wyjaśniła VIVIE.pl.

Co jeszcze nam zdradziła? Zobaczcie pierwszą część wywiadu do końca. 

Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata

TAGI #Doda #wideo

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.