O TYM SIĘ MÓWI

Konflikt na planie The Voice of Poland?! Baron przekręcił nazwisko Bednarka

Zrobił to z premedytacją...

Konrad Szczęsny 27 września 2019 06:31

Niewinna wymiana zdań czy zapowiedź wielkiego konfliktu? Na planie The Voice of Poland dojdzie do ostrej kłótni! Baron z grupy Afromental i uwielbiany przez miliony fanów Kamil Bednarek pokłócą się o jedną z uczestniczek show. Jak zakończy się ten spór?

Kłótnia Barona i Kamila Bednarka w The Voice of Poland

Muzyczny program TVP 2 powoli wchodzi w kolejną fazę, czyli Bitwy. Zanim jednak widzowie zobaczą zmagania uczestników w tym etapie, w najbliższą sobotę będą śledzili przedostatnie Przesłuchania w ciemno. Okazuje się, że będą one wyjątkowo ostre i pełne rywalizacji między trenerami, ponieważ po jednym z występów dojdzie do ostrej wymiany zdań między Kamilem Bednarkiem a Aleksandrem Milwiw-Baronem. Co więcej, gitarzysta formacji Afromental celowo przekręci nazwisko Kamila, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

„Jestem więcej niż pewien, że takich absztyfikantów, jak Kamil Bedczarek słyszałaś w życiu wielu. Nie daj się nabrać na tanie słowa…”, stwierdzi uszczypliwie Baron po występie jednej z uczestniczek.

Nie pozostanie to jednak bez odpowiedzi!

„I mówi to Baron… Przygadał kocioł garnkowi a sam smoli”, odgryzie się Kamil Bednarek.

A to z pewnością nie załagodzi sporu. Muzyk szybko zripostuje uwagę kolegi.

„Różnica między nami jest taka, że ja ci dałem dokończyć, a ty mi znowu przerywasz”, skomentuje kwaśno Baron. I skieruje w stronę uczestniczki poradę, która będzie mocno złośliwa. „Pamiętaj, nie bądź taką muchą, która leci do lepu, bo jest tanio, blisko i klejąco”.

Czyj występ wywołał tak gorącą dyskusję między trenerami „The Voice of Poland”? Co jeszcze wydarzy się w programie? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.