Ekskluzywne wideo

Kinga Rusin i bliskie spotkanie ze słoniem, który... właśnie zabił nosorożca: „Miał krew na kłach”

Sesja mrożąca krew w żyłach!

JG 27 lutego 2016 18:42

„Takiej sesji jeszcze nie było, ja naprawdę takiej sesji nigdy nie miałam - z dzikimi zwierzętami” - mówiła Kinga Rusin na planie zdjęciowym do najnowszej VIVY! Nie wątpimy - bo nie dość, że przytulała się do geparda (tak było naprawdę, okładka VIVY! to nie fotomontaż), to oprócz tego głaskała słonia. A jak się potem okazało zwierzę miało krew na kłach, bo... chwilę wcześniej zabiło nosorożca. Te emocje uchwyciliśmy na naszym filmie z sesji w RPA. Przepiękne zdjęcia, wspaniałe afrykańskie plenery i Kingę Rusin wśród dzikich zwierząt możecie obejrzeć także na stronie Viva.pl oraz w magazynie (od 25 lutego w kioskach).

 

Kinga Rusin w Afryce

Dziennikarka  nigdy wcześniej nie podróżowała po Czarnym Lądzie. Afrykę znała tylko z wakacji w Egipcie i na afrykańskich wyspach. Marzyła, żeby poznać tę „prawdziwą”, którą widziała tylko na filmach i o której czytał w książkach Ryszarda Kapuścińskiego. Do RPA przyjechała z innym wyobrażeniem o Afryce. A ta przygoda ją zaskoczyła. Pozytywnie! Zapowiedziała bowiem, że tam wróci, tym razem zabierze swoje  córki: Nie wiem, czy jakakolwiek wyprawa w moim życiu dostarczyła mi tylu emocji i wrażeń. Fajnie by było móc je podzielić z najbliższymi.
 

 

Kinga Rusin na okładce VIVY!

Kinga Rusin, Viva! luty 2016
Fot. Robert Wolański/ Sony A7R

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.