Ekskluzywne wideo

Kinga Rusin i bliskie spotkanie ze słoniem, który... właśnie zabił nosorożca: „Miał krew na kłach”

Sesja mrożąca krew w żyłach!

JG 27 lutego 2016 18:42

„Takiej sesji jeszcze nie było, ja naprawdę takiej sesji nigdy nie miałam - z dzikimi zwierzętami” - mówiła Kinga Rusin na planie zdjęciowym do najnowszej VIVY! Nie wątpimy - bo nie dość, że przytulała się do geparda (tak było naprawdę, okładka VIVY! to nie fotomontaż), to oprócz tego głaskała słonia. A jak się potem okazało zwierzę miało krew na kłach, bo... chwilę wcześniej zabiło nosorożca. Te emocje uchwyciliśmy na naszym filmie z sesji w RPA. Przepiękne zdjęcia, wspaniałe afrykańskie plenery i Kingę Rusin wśród dzikich zwierząt możecie obejrzeć także na stronie Viva.pl oraz w magazynie (od 25 lutego w kioskach).

 

Kinga Rusin w Afryce

Dziennikarka  nigdy wcześniej nie podróżowała po Czarnym Lądzie. Afrykę znała tylko z wakacji w Egipcie i na afrykańskich wyspach. Marzyła, żeby poznać tę „prawdziwą”, którą widziała tylko na filmach i o której czytał w książkach Ryszarda Kapuścińskiego. Do RPA przyjechała z innym wyobrażeniem o Afryce. A ta przygoda ją zaskoczyła. Pozytywnie! Zapowiedziała bowiem, że tam wróci, tym razem zabierze swoje  córki: Nie wiem, czy jakakolwiek wyprawa w moim życiu dostarczyła mi tylu emocji i wrażeń. Fajnie by było móc je podzielić z najbliższymi.
 

 

Kinga Rusin na okładce VIVY!

Kinga Rusin, Viva! luty 2016
Fot. Robert Wolański/ Sony A7R

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…