VIDEO VIVY!

Kinga Korta dla męża porzuciła Europę i przeniosła się do Los Angeles!

Co i kogo zostawiła, by znaleźć szczęście w Kalifornii?

Katarzyna Piątkowska 12 czerwca 2020 08:25

Poznali się w Tajlandii na nocnym targu. Kinga Korta przyszła tam z koleżanką i to ona jako pierwsza zwróciła uwagę na przystojnego mężczyznę siedzącego dwa stoliki dalej. „To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, bo siedziałam do niego tyłem”, śmieje się Korta. I dodaje, że Chet zakochał się od razu. Ona potrzebowała więcej czasu. „Na szczęście nie odmówiłam, gdy zaproponował mi, że następnego dnia przyjedzie po mnie o siódmej rano i pojedziemy na Pływający Targ. To znaczy najpierw odmówiłam, bo to było dla mnie za wcześnie. Ale na szczęście zanim się rozstaliśmy zmieniłam zdanie”.

Miłość na odległość

Ich uczucie rodziło się powoli. Najpierw Chet przyjechał do Kingi do Londynu, potem mogli widywać się tylko on-line. „To trwało jakieś pięć, sześć miesięcy. A potem Chet zaproponował, że przeprowadzi się do Polski. Tylko co on miałby tu robić? Zdecydowałam, że pojadę do Kalifornii”, opowiada bizneswoman.

I przyznaje, że dla miłości zmieniła wszystko – przyjaciół, dom, pracę, ukochaną Europę zamieniła na Stany Zjednoczone. Zostawiła też... ówczesnego narzeczonego. „Na koniec dnia niczego nie żałuję”, mówi, a potem czule zwraca się do swojego synka Graysona, który wskakuje jej na kolana.

Zobaczcie, co Kinga Korta mówi o mężu Checie, a co on o niej! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.