O NIEJ JEST GŁOŚNO

Objawienie trzeciej edycji „The Voice Kids”! Kim jest Wiktoria Zwolińska?

14-latka wzruszyła wszystkich jurorów

Konrad Szczęsny 25 stycznia 2020 16:44

Wrażliwa, wyjątkowa, dojrzała. Wiktoria Zwolińska zachwyciła trenerów na przesłuchaniach w ciemno swoją interpretację znanego przeboju! Cleo stwierdziła, że ma prawdziwe zadatki na diwę. I trudno się z nią nie zgodzić.

Wiktoria Zwolińska w The Voice Kids - kim jest?

Pochodzi z Krakowa, ma zaledwie 14 lat i już została okrzyknięta objawieniem trzeciej polskiej edycji „The Voice Kids”. Wiktoria Zwolińska w trakcie ostatnich przesłuchań w ciemno ujęła jurorów swoją dojrzałością i świetnym warsztatem. Już od pierwszych wyśpiewanych przez nią dźwięków byli pod wielkim wrażeniem talentu dziewczynki. Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski nie potrafili ukryć emocji i zachwytu!

„Jaki ty masz głos, jak ty opowiadasz piosenkę, malujesz uczuciami każdy dźwięk. Jestem w tak olbrzymim szoku. Jesteś niesamowita. Wiesz o czym śpiewasz, a to jest ogromny krok do tego, żeby zostać największą diwą w Polsce!”, podkreślała podekscytowana Cleo.

Pozostali trenerzy zgodzili się z jej opinią i również komplementowali Wiktorię za jej wykonanie Creep grupy Radiohead.

„Często mówimy tutaj o iskierce, która powoduje impuls w nas trenerach, że nie możemy się nie odwrócić. Ty to masz w sobie. Od razu wchodzi się w twoją historię”, ocenił występ 14-latki Tomson.

„Dopiero gdy przestała grać muzyka a ty przestałaś śpiewać, puściły ci emocje. Do tego czasu byłaś w swoim świecie i chciałaś opowiedzieć nam historię. Nie dałaś po sobie poznać, że nie wierzysz w to, co się dzieje - że trzy fotele są obrócone, że publiczność na ciebie tak reaguje. Jest to cecha przypisywana wielkim gwiazdom”, stwierdził wyraźnie wzruszony Dawid Kwiatkowski.

W chwili publikacji Instagram dziewczynki obserwuje nieco ponad 3 tysiące osób, jednak jesteśmy pewni, że w krótkim czasie liczba ta znacznie wzrośnie!

Tata Wiktorii o talencie 14-latki i jej piosenkach

Z uwagi na niebywałe umiejętności Wiktorii Zwolińskiej trenerzy poprosili ją o wykonanie jeszcze jednej piosenki. I tym razem nie mogli wyjść z podziwu dla talentu 14-latki! Zaśpiewała autorski utwór, niezwykle dojrzały, jak na tak młody wiek.

„Piszę piosenki o wszystkim i o niczym”,  stwierdziła skromnie przed kamerą Wiktoria tuż przed występem w „The Voice Kids”. Jej tata był jednak zgoła innego zdania... „Jak dla mnie są to bardzo dojrzałe teksty, niesamowite. Moje dziecko pisze coś takiego, co mnie motywuje do działania”, podkreślał dumny. Chwilę później o wybitnym talencie do pisania utworów przekonali się widzowie - 14-latka zaśpiewała własną, wzruszającą kompozycję.

Występ 14-letniej uczestniczki podbił serca wszystkich trenerów, ale Wiktoria Zwolińska ostatecznie wybrała drużynę Cleo. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?