VIVA! VIDEO

Kim jest B.A. Paris, konkurentka Remigiusza Mroza w wyścigu po statuetkę?  

Już dzisiaj dowiemy się, czy jej książka „Pozwól mi wrócić” otrzyma tytuł Bestseller Empiku.

Katarzyna Piątkowska 4 lutego 2020 16:58

Przez 37 lat mieszkała w Paryżu. Wróciła do Anglii i zamieszkała w Londynie.
Jej droga do pisania była długa. Pierwszą książkę „Za zamkniętymi drzwiami” napisała w 2016 roku. Miała wtedy 50 lat. Debiut był świetny, a tytuł przez wiele tygodni utrzymywał się na liście bestsellerów „New York Timesa”. Recenzenci pisali, że „Za zamkniętymi drzwiami” to jeden z najlepszych i najbardziej przejmujących thrillerów ostatnich lat. Wykupiono prawa do jej ekranizacji.

Sprzedaje miliony książek

A początki nie były łatwe. B.A. Paris nie wierzyła, że ktokolwiek będzie chciał czytać jej powieści. Spokojnie więc robiła karierę w finansach. Jednak pragnienie pisania zwyciężyło, choć na początku miała zamiar pisać książki dla dzieci. Teraz pisze powieści, które sprzedają się w milionach egzemplarzy na całym świecie, prowadzi szkołę językową i wychowuje pięć córek.
To właśnie one namówiły ją, żeby zaczęła pisać. Wiedziały, że ma bujną wyobraźnię, bo historie które opowiadała im na dobranoc były niesamowite.


Z B.A. Paris spotkaliśmy się w Warszawie, gdzie promowała swoją najnowszą książkę „Pozwól mi wrócić”. Już dzisiaj wieczorem przekonamy się, czy powieść otrzyma tytuł Bestseller Empiku.
Zapraszamy do obejrzenia wywiadu.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!