O NIEJ JEST GŁOŚNO

Kim jest Anastazja Maciąg? Uczestniczka „The Voice Kids” straciła ojca w młodym wieku

Jej osobista historia wzruszyła Idę Nowakowską

Konrad Szczęsny 11 stycznia 2020 20:01

Ten odcinek dostarczy widzom „The Voice Kids” wielu emocji. W trakcie jego emisji poznają poruszającą historię jednej z uczestniczek, Anastazji Maciąg. Dziewczynka zwierzy się przed kamerami, że przeżyła bolesny dramat. Gdy miała zaledwie kilka lat, zmarł jej tata. Przegrał walkę z nowotworem. Na fali tej opowieści do odejścia swojego ukochanego ojca nawiąże prowadząca show, Ida Nowakowska.

Anastazja Maciąg o śmierci taty. Przegrał walkę z rakiem

W trakcie kolejnej odsłony „Przesłuchań w ciemno” trzeciej edycji „The Voice Kids” na scenie programu stanie Anastazja Maciąg. Przed tym jednak, w intymnej rozmowie z Idą Nowakowską, opowie swoją historię. A ta jest wyjątkowo smutna i rozrywająca serce. Gdy dziewczynka miała kilka lat, pochowała swojego tatę.

„Mój tata, kiedy miałam pięć lat, zmagał się z nowotworem. Niestety przegrał tę walkę”, wyzna, po czym z jej oczu pociekną łzy. Doda, że to właśnie jemu zawdzięcza miłość do muzyki i śpiewu.

Mimo tak bolesnych doświadczeń, Anastazja nie zrezygnowała z kształcenia wokalnych umiejętności. Uczęszczała na kolejne kursy, występowała w konkursach, przeglądach piosenki, festiwalach. Tak szlifowała swój talent, który widzowie „The Voice Kids” będą mogli podziwiać w pełnej krasie.

Ida Nowakowska o śmierci ojca w „The Voice Kids”

Prowadząca show była niezwykle poruszona historią Anastazji. Podzieliła się również z widzami swoją historią, związaną z odejściem ukochanego rodzica.

„Mój tata też zmarł i mam wrażenie, że od tego czasu… Zaraz się popłaczę… Mam wrażenie, że od tego czasu w jakimś sensie jestem osobą silniejszą. Jest coś takiego, że mimo że nie ma osoby z tobą, jest gdzieś tam na górze i non stop cię wspiera”, zwierzyła się.

Dodała, że przez śmierć Marka Nowakowskiego, pisarza i scenarzysty, zacieśniła się i umocniła jej więź z mamą. Od tamtej pory dzwoni do niej regularnie, spotykają się i dbają o tę relację.

Obie – Ida i Anastazja – na fali wspomnień, popłakały się przed kamerami. Dziewczynka przed wejściem na scenę powiedziała jeszcze: „mam świadomość, że on to widzi, ale chciałabym, żeby widział to na żywo”. W „The Voice Kids 3” wykona osobisty i przejmujący utwór Beyonce „I Was Here”.

Całą rozmowę oraz występ Anastazji będzie można zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.