wideo vivy!

Kiedy Ida Nowakowska wróci do pracy po porodzie?

W ekskluzywnym wywiadzie gwiazda zdradza swoje plany po narodzinach synka!

Redakcja VIVA! 7 maja 2021 18:30

Gwiazda TVP Ida Nowakowska-Herndon już niedługo zostanię mamą. Podczas ciąży cały czas jest aktywna zawodowo! Na pytanie, czy przerwie pracę, kiedy urodzi dziecko, odpowiedziała w wywiadzie do nowego wydania „VIVY!Mamy”: „Trudno mi to sobie wyobrazić. Chciałabym wrócić do pracy, żeby w niej być, ale nie mieć tak dużo obowiązków. Chcemy, żeby ten czas był dla nas wyjątkowy i dlatego mój mąż też podczas wakacji będzie mniej pracował, żeby więcej być przy nas i mi pomagać. O tym się nie mówi, ale dla mnie kobiety pracujące i rodzące dzieci to bohaterki naszych czasów. A ja stałam się pamiętnikiem ich wspomnień, bo nagle wszystkie kobiety, wiedząc o mojej ciąży, chcą ze mną o tym rozmawiać. W jakimś sensie więc już dołączyłam do klanu mam, które są silne. I ta siła nas łączy”.

Jak Idzie udało się pogodzić obowiązki zawodowe z życiem prywatnym i przygotowywaniem się do macierzyństwa? Kiedy prezenterka zamierza wrócić do pracy po narodzinach maleństwa? Zobacz nasz ekskluzywny wywiad wideo!

Właśnie zostałaś mamą, a może akurat czekasz na swoje maleństwo? Koniecznie zajrzyj do nowego numeru magazynu „VIVA!Mama”. Już w kioskach!

Viva!Mama, okladka, maj 2021, Ida Nowakowska w ciazy
Fot. Olga Majrowska

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.