TYLKO U NAS!

Katarzyna Skrzynecka zdradziła sekret swojej metamorfozy

„Tajemnicą każdej kobiety jest umiejętny sposób ubierania się”

Olga Figaszewska 2 listopada 2019 15:56

Przez większość mojego życia byłam kobietą w rozmiarze 36–38. Po urodzeniu córeczki szybko wróciłam do szczupłej sylwetki, ale przez kolejnych sześć lat, niepostrzeżenie uzbierało się prawie 20 dodatkowych kilogramów", wyznała Katarzyna Skrzynecka w nowej VIVIE! Beacie Nowickiej. W tym roku przypadają ostatnie urodziny aktorki z czwórką z przodu, dlatego pomyślała, że przed pięćdziesiątką wróci do figury 30-latki. I udało się! Jak to zrobiła? 

Katarzyna Skrzynecka o zjawiskowej figurze 

,,Zawsze dbam, żeby wyglądać elegancko, kobieco, w miarę możliwości seksownie, niezależnie od tego, czy jestem w rozmiarze większym, czy mniejszym. Staram się tak ubierać, żeby tego, co przybyło, nie eksponować, ale kiedy dochodzi już do sytuacji, że najpierw dość długo wchodzi mój biust, a potem wchodzę ja (śmiech), to jednak stwierdziłam, że trzeba się za siebie wziąć i spróbować troszkę zredukować", wyznała Katarzyna Skrzynecka.

Napięty harmonogram pracy wcale nie ułatwia Katarzynie Skrzyneckiej utrzymania diety. Aż w końcu zarządziła restrykcyjny plan działania. 

,,Cieszę się z tego i Bogu dziękuję za każdy dobry dzień, ale moja praca polega na nieustającym jeżdżeniu po kraju z występami. Są to spektakle Teatru Capitol, z którym gramy gościnnie w teatrach wielu miast, i koncerty, kiedy podróżuję z moim zespołem. Ogromny procent życia spędzam w teatralnym busie. W trasie jemy wtedy, kiedy nam pozwolą, i to, co nam dadzą. Czyli zazwyczaj jest to przerwa na stacji benzynowej albo tak zwane fastfudztwo, gdzie wciąga się hamburgera, hot doga albo sałatkę sporządzoną głównie z konserwantów, i jedzie dalej. W takiej sytuacji, kiedy jesz, co popadnie, nie masz możliwości, żeby zadbać o regularną i lekką dietę. Jedyny moment, żeby spróbować coś z tym zrobić, to wakacje. Trzy miesiące bez podróży ze spektaklami. Wiedziałam, że jeżeli nie zrobię tego wtedy, potem nie będzie już szans", wyznała. 

Co jeszcze aktorka zdradziła w naszym wywiadzie?  

Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019 okładka
Fot. Piotr Porębski

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?