TYLKO U NAS!

Katarzyna Skrzynecka obchodzi dziś urodziny! Jaki jest sekret jej metamorfozy?

„Tajemnicą każdej kobiety jest umiejętny sposób ubierania się”

Olga Figaszewska 3 grudnia 2019 11:23

Ulubienica publiczności, znakomita aktorka i piosenka - Kasia Skrzynecka obchodzi dziś 49. urodziny. Poza ogromnym talentem artystki, widzowie cenią jej styl i luźne podejście do życia. Przez większość mojego życia byłam kobietą w rozmiarze 36–38. Po urodzeniu córeczki szybko wróciłam do szczupłej sylwetki, ale przez kolejnych sześć lat, niepostrzeżenie uzbierało się prawie 20 dodatkowych kilogramów", wyznała Katarzyna Skrzynecka w nowej VIVIE! Beacie Nowickiej i dodała, że przed pięćdziesiątką chciała wrócić do figury 30-latki. Udało się! Jak to zrobiła? 

Katarzyna Skrzynecka o zjawiskowej figurze - wideo

,,Zawsze dbam, żeby wyglądać elegancko, kobieco, w miarę możliwości seksownie, niezależnie od tego, czy jestem w rozmiarze większym, czy mniejszym. Staram się tak ubierać, żeby tego, co przybyło, nie eksponować, ale kiedy dochodzi już do sytuacji, że najpierw dość długo wchodzi mój biust, a potem wchodzę ja (śmiech), to jednak stwierdziłam, że trzeba się za siebie wziąć i spróbować troszkę zredukować", wyznała nam przed kamerą Katarzyna Skrzynecka.

Napięty harmonogram pracy wcale nie ułatwia Katarzynie Skrzyneckiej utrzymania diety. Gwiazda w końcu zarządziła restrykcyjny plan działania.  ,,Cieszę się z tego i Bogu dziękuję za każdy dobry dzień, ale moja praca polega na nieustającym jeżdżeniu po kraju z występami. Są to spektakle Teatru Capitol, z którym gramy gościnnie w teatrach wielu miast, i koncerty, kiedy podróżuję z moim zespołem. Ogromny procent życia spędzam w teatralnym busie. W trasie jemy wtedy, kiedy nam pozwolą, i to, co nam dadzą. Czyli zazwyczaj jest to przerwa na stacji benzynowej albo tak zwane fastfudztwo, gdzie wciąga się hamburgera, hot doga albo sałatkę sporządzoną głównie z konserwantów, i jedzie dalej. W takiej sytuacji, kiedy jesz, co popadnie, nie masz możliwości, żeby zadbać o regularną i lekką dietę. Jedyny moment, żeby spróbować coś z tym zrobić, to wakacje. Trzy miesiące bez podróży ze spektaklami. Wiedziałam, że jeżeli nie zrobię tego wtedy, potem nie będzie już szans", zdradziła dzisiejsza jubilatka VIVIE.pl 

Co jeszcze aktorka zdradziła w naszym wywiadzie? Jakich rzeczy nigdy na siebie nie włoży i jakie ma triki urodowe? Sprawdź! A Pani Katarzynie życzymy wszystkiego najlepszego!  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.