TYLKO U NAS!

Katarzyna Skrzynecka obchodzi dziś urodziny! Jaki jest sekret jej metamorfozy?

„Tajemnicą każdej kobiety jest umiejętny sposób ubierania się”

Olga Figaszewska 3 grudnia 2019 11:23

Ulubienica publiczności, znakomita aktorka i piosenka - Kasia Skrzynecka obchodzi dziś 49. urodziny. Poza ogromnym talentem artystki, widzowie cenią jej styl i luźne podejście do życia. Przez większość mojego życia byłam kobietą w rozmiarze 36–38. Po urodzeniu córeczki szybko wróciłam do szczupłej sylwetki, ale przez kolejnych sześć lat, niepostrzeżenie uzbierało się prawie 20 dodatkowych kilogramów", wyznała Katarzyna Skrzynecka w nowej VIVIE! Beacie Nowickiej i dodała, że przed pięćdziesiątką chciała wrócić do figury 30-latki. Udało się! Jak to zrobiła? 

Katarzyna Skrzynecka o zjawiskowej figurze - wideo

,,Zawsze dbam, żeby wyglądać elegancko, kobieco, w miarę możliwości seksownie, niezależnie od tego, czy jestem w rozmiarze większym, czy mniejszym. Staram się tak ubierać, żeby tego, co przybyło, nie eksponować, ale kiedy dochodzi już do sytuacji, że najpierw dość długo wchodzi mój biust, a potem wchodzę ja (śmiech), to jednak stwierdziłam, że trzeba się za siebie wziąć i spróbować troszkę zredukować", wyznała nam przed kamerą Katarzyna Skrzynecka.

Napięty harmonogram pracy wcale nie ułatwia Katarzynie Skrzyneckiej utrzymania diety. Gwiazda w końcu zarządziła restrykcyjny plan działania.  ,,Cieszę się z tego i Bogu dziękuję za każdy dobry dzień, ale moja praca polega na nieustającym jeżdżeniu po kraju z występami. Są to spektakle Teatru Capitol, z którym gramy gościnnie w teatrach wielu miast, i koncerty, kiedy podróżuję z moim zespołem. Ogromny procent życia spędzam w teatralnym busie. W trasie jemy wtedy, kiedy nam pozwolą, i to, co nam dadzą. Czyli zazwyczaj jest to przerwa na stacji benzynowej albo tak zwane fastfudztwo, gdzie wciąga się hamburgera, hot doga albo sałatkę sporządzoną głównie z konserwantów, i jedzie dalej. W takiej sytuacji, kiedy jesz, co popadnie, nie masz możliwości, żeby zadbać o regularną i lekką dietę. Jedyny moment, żeby spróbować coś z tym zrobić, to wakacje. Trzy miesiące bez podróży ze spektaklami. Wiedziałam, że jeżeli nie zrobię tego wtedy, potem nie będzie już szans", zdradziła dzisiejsza jubilatka VIVIE.pl 

Co jeszcze aktorka zdradziła w naszym wywiadzie? Jakich rzeczy nigdy na siebie nie włoży i jakie ma triki urodowe? Sprawdź! A Pani Katarzynie życzymy wszystkiego najlepszego!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.