TYLKO U NAS!

Wiemy, jak to możliwe, że Kasia Bosacka wróciła do grupy TVN. Gwiazda zdradziła nam kulisy...

W zeszłym roku prezenterka została wyrzucona ze stacji

Rafał Kowalski 1 marca 2020 15:56

Katarzyna Bosacka rozstała się z grupą TVN w atmosferze skandalu. Prezenterka została zwolniona ze stacji mimo ogromnej sympatii widowni. Niestety, według władz telewizji złamała zasady kontraktu biorąc udział w kampanii reklamowej innej marki. Od marca autorka kultowych magazynów poradnikowych wraca jednak z nowym projektem do TTV – który wchodzi w skład grupy TVN i Discovery. Jak to możliwe?

Katarzyna Bosacka o powrocie do telewizji i nowym programie w TTV

Na konferencji ramówkowej TVN i kanałów do niego należących zapytaliśmy Kasię Bosacką czy stęskniła się już za telewizją. Okazuje się, że nie tylko ona. „Czwartego czerwca, kiedy rozstałam się z TVN, dostałam mnóstwo słów wsparcia i pewnego rodzaju pragnienia, bym kiedyś się pojawiła jeszcze w telewizji”, odpowiedziała nam i dodała, jak będzie wyglądał jej nowy pomysł na przyciągnięcie widzów przed odbiorniki. „Na szczęście teraz nowe otwarcie, mój nowy program to DeFacto Bosacka – poradnikowy, do którego pomysły będę czerpać z życia”, wyjawiła VIVIE.pl Kasia Bosacka.

Zapytaliśmy też, jak to możliwe, że atmosfera między TVN a nią ociepliła się na tyle, że znów zobaczymy ją na wizji. Okazuje się, że czas leczy rany i kończy spory. Relacje między Katarzyną Bosacką a władzami TVN, w skład którego wchodzi TTV, że prezenterka otrzymała kolejną propozycję współpracy. Gwiazda sama dokonała wyboru, że chce tego powrotu. „W pewnym momencie jest stół i są karty na stole. W moim przypadku kart z propozycjami było dużo – także z telewizji internetowych. Ale wybrałam TTV, bo jednak przejście z kanału kobiecego do kanału ogólnopolskiego to duży plus. Ta droga wydała mi się interesująca”, zdradziła VIVIE.pl Katarzyna Bosacka.

Będziecie oglądać? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Bosacka (@katarzynabosacka)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.