TYLKO U NAS!

Co w sobie lubią i za co się podziwiają? Kasia i Ola Kowalskie w ogniu pytań VIVY!

Tak szczere nie były jeszcze nigdy!

Konrad Szczęsny 23 sierpnia 2018 14:58

Kasia i Ola. Matka i córka. Obie mają nietuzinkowe osobowości i nie boją się mówić tego, co myślą.  Dwa różne żywioły, wiele je różni, ale przede wszystkim łączy silna więź, o której szczerze opowiedziały w wywiadzie dla VIVY! 

Kasia i Ola Kowalskie o sobie

Bohaterki najnowszego wydania magazynu zwierzyły się, co w sobie cenią i za co się podziwiają. Kasia nie ukrywa, że Ola pod pewnymi względami jest jej zupełnym przeciwieństwem. Uczy ją natomiast otwartości i tego, aby patrzeć pozytywnie na otaczającą rzeczywistość.

Ola podkreśla, że mama jest osobą waleczną i silną, której zawdzięcza ogromną empatię i wrażliwość na potrzeby innych, także zwierząt.

Co jeszcze w sobie cenią i co sobie zawdzięczają? Tego dowiesz się, oglądając nasz materiał wideo.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.