TYLKO U NAS!

Co w sobie lubią i za co się podziwiają? Kasia i Ola Kowalskie w ogniu pytań VIVY!

Tak szczere nie były jeszcze nigdy!

Konrad Szczęsny 23 sierpnia 2018 14:58

Kasia i Ola. Matka i córka. Obie mają nietuzinkowe osobowości i nie boją się mówić tego, co myślą.  Dwa różne żywioły, wiele je różni, ale przede wszystkim łączy silna więź, o której szczerze opowiedziały w wywiadzie dla VIVY! 

Kasia i Ola Kowalskie o sobie

Bohaterki najnowszego wydania magazynu zwierzyły się, co w sobie cenią i za co się podziwiają. Kasia nie ukrywa, że Ola pod pewnymi względami jest jej zupełnym przeciwieństwem. Uczy ją natomiast otwartości i tego, aby patrzeć pozytywnie na otaczającą rzeczywistość.

Ola podkreśla, że mama jest osobą waleczną i silną, której zawdzięcza ogromną empatię i wrażliwość na potrzeby innych, także zwierząt.

Co jeszcze w sobie cenią i co sobie zawdzięczają? Tego dowiesz się, oglądając nasz materiał wideo.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.