ZE ŚWIATA MODY

Ten zmysłowy film pokazuje talent duetu Paprocki&Brzozowski. Dziś pokaz nowej kolekcji projektantów

Piotr Wojtasik 3 lutego 2017 15:05

W sieci pojawił się właśnie zmysłowy film duetu projektantów mody Paprocki&Brzozowski a już dzisiaj wieczorem pokaz ich najnowszej kolekcji. Do kampanii wyprodukowanej przez Papaya Films i Bites Studio muzykę skomponowała Julia Marcell

„Film daje życie pewnej formie, kreacji. Chciałam pokazać poszczególne kroki w metaforyczny sposób,

używając przyborów krawieckich i tkanin, ponieważ zwieńczeniem filmu są narodziny pięknej sukni projektu

Paprocki & Brzozowski. W obrazie używamy wielu zbliżeń, które tworzą inny świat i sprawiają, że ciecze i

przedmioty codziennego użytku wyglądają zupełnie wyjątkowo. Bardzo lubię, gdy wszystkie ujęcia powstają na planie. Często było to niezwykle trudne i wymagało zaprojektowania i skonstruowania specjalnych urządzeń, ale dzięki temu uniknęliśmy wykorzystywania efektów 3D”, mówi reżyserka filmu Iwona Bielecka.

Co wiemy o samej reżyserce?

Najpierw zachwyciła jurorów Papaya Young Directors filmem dla o2, zdobywając Grand Prix w ubiegłorocznej edycji konkursu. Chwilę później zdobyła tytuł New Director of The Year na prestiżowym konkursie SHOTS Awards w Londynie. Pod koniec ubiegłego roku związała się na wyłączność z Papaya Films.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.