ZE ŚWIATA MODY

Ten zmysłowy film pokazuje talent duetu Paprocki&Brzozowski. Dziś pokaz nowej kolekcji projektantów

Piotr Wojtasik 3 lutego 2017 15:05

W sieci pojawił się właśnie zmysłowy film duetu projektantów mody Paprocki&Brzozowski a już dzisiaj wieczorem pokaz ich najnowszej kolekcji. Do kampanii wyprodukowanej przez Papaya Films i Bites Studio muzykę skomponowała Julia Marcell

„Film daje życie pewnej formie, kreacji. Chciałam pokazać poszczególne kroki w metaforyczny sposób,

używając przyborów krawieckich i tkanin, ponieważ zwieńczeniem filmu są narodziny pięknej sukni projektu

Paprocki & Brzozowski. W obrazie używamy wielu zbliżeń, które tworzą inny świat i sprawiają, że ciecze i

przedmioty codziennego użytku wyglądają zupełnie wyjątkowo. Bardzo lubię, gdy wszystkie ujęcia powstają na planie. Często było to niezwykle trudne i wymagało zaprojektowania i skonstruowania specjalnych urządzeń, ale dzięki temu uniknęliśmy wykorzystywania efektów 3D”, mówi reżyserka filmu Iwona Bielecka.

Co wiemy o samej reżyserce?

Najpierw zachwyciła jurorów Papaya Young Directors filmem dla o2, zdobywając Grand Prix w ubiegłorocznej edycji konkursu. Chwilę później zdobyła tytuł New Director of The Year na prestiżowym konkursie SHOTS Awards w Londynie. Pod koniec ubiegłego roku związała się na wyłączność z Papaya Films.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.