ZE ŚWIATA FILMU

Już jest polski zwiastun Wonder Woman 1984!

Poznaj szczegóły dotyczące nowej produkcji superbohaterskiej!

Ida Marszałek 10 grudnia 2019 14:08

Pierwszy film opowiadający o superbohaterce od DC Comics pojawił się w kinach w 2017 roku i zdobył uznanie zarówno fanów, jak i krytyki. Wonder Woman zarobiła ponad 820 mln dolarów, co przy budżecie 149 mln było ogromny finansowym sukcesem! Biorąc pod uwagę niechęć z jaką widzowie odnosili się do innych superbohaterskich produkcji od Warner Bros, seria o amazońskiej wojowniczce może być jedyną nadzieją studia na wykreowanie filmów konkurencyjnych dla Marvela. 

Zwiastun filmu "Wonder Woman 1984"

W tytułowej roli wystąpi oczywiści Gal Gadot. Jej przeciwniczką zostanie Kristen Wiig. Aktorka wcieli się w brytyjską antropolog, która przejdzie tajemniczy rytuał, by stać się boginią Cheetah. Podobno rola ta została odrzucona przez Emmę Stone! Pojawi się też inny antagonista - Max Lord - którego zagra Pedro Pascal.

Jak widać w zwiastunie, w filmie wystąpi też, znany z pierwszej części, Chris Pine! Jest to szczególnie zaskakujące, ponieważ grany przez aktora ukochany Wonder Woman, zginał w poprzedniej części, której akcja działa się w czasie I wojny światowej. Nie wiadomo więc jakim sposobem mógł znaleźć się nagle, cały i zdrowy w latach 80.

Za reżyserię znowu odpowiadać będzie Patty Jenkins, natomiast muzykę do filmu skomponuje genialny kompozytor Hans Zimmer.

Zdjęcia powstawały między innymi w Alexandrii (stan Virginia), Waszyngtonie oraz na Fuerteventurze.

Premiera została wstępnie zapowiedziana na 5 czerwca 2020 roku. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.