ZE ŚWIATA FILMU

Już jest polski zwiastun Wonder Woman 1984!

Poznaj szczegóły dotyczące nowej produkcji superbohaterskiej!

Ida Marszałek 10 grudnia 2019 14:08

Pierwszy film opowiadający o superbohaterce od DC Comics pojawił się w kinach w 2017 roku i zdobył uznanie zarówno fanów, jak i krytyki. Wonder Woman zarobiła ponad 820 mln dolarów, co przy budżecie 149 mln było ogromny finansowym sukcesem! Biorąc pod uwagę niechęć z jaką widzowie odnosili się do innych superbohaterskich produkcji od Warner Bros, seria o amazońskiej wojowniczce może być jedyną nadzieją studia na wykreowanie filmów konkurencyjnych dla Marvela. 

Zwiastun filmu "Wonder Woman 1984"

W tytułowej roli wystąpi oczywiści Gal Gadot. Jej przeciwniczką zostanie Kristen Wiig. Aktorka wcieli się w brytyjską antropolog, która przejdzie tajemniczy rytuał, by stać się boginią Cheetah. Podobno rola ta została odrzucona przez Emmę Stone! Pojawi się też inny antagonista - Max Lord - którego zagra Pedro Pascal.

Jak widać w zwiastunie, w filmie wystąpi też, znany z pierwszej części, Chris Pine! Jest to szczególnie zaskakujące, ponieważ grany przez aktora ukochany Wonder Woman, zginał w poprzedniej części, której akcja działa się w czasie I wojny światowej. Nie wiadomo więc jakim sposobem mógł znaleźć się nagle, cały i zdrowy w latach 80.

Za reżyserię znowu odpowiadać będzie Patty Jenkins, natomiast muzykę do filmu skomponuje genialny kompozytor Hans Zimmer.

Zdjęcia powstawały między innymi w Alexandrii (stan Virginia), Waszyngtonie oraz na Fuerteventurze.

Premiera została wstępnie zapowiedziana na 5 czerwca 2020 roku. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.