TYLKO U NAS!

„Nie byłam przygotowana na taką popularność

Justyna Żyła opowiedziała o hejcie i planach na przyszłość

Olga Figaszewska 29 lipca 2019 15:45

Skoczyła wysoko i poleciała daleko. Justyna Żyła po rozwodzie z mężem wkroczyła do show-biznesu i pracuje na własne nazwisko. ,,Zupełnie tego nie planowałam. Zaczęło się od mojego wpisu w internecie o tym, co dzieje się w naszym małżeństwie, ten wpis będzie się za mną ciągnął po wsze czasy. Zaproponowano mi sesję w „Playboyu”, wyznała na łamach VIVY! Romanowi Praszyńskiemu. Potem wzięła udział w „Tańcu z Gwiazdami”.  Nigdy nie marzyła o byciu gwiazdą. ,,Czasami mnie irytowało, jak były mąż udzielał wywiadów, a ja siedziałam obok znudzona. Nie jestem gwiazdą", zdradza.

Justyna Żyła o marzeniach

Rozwód dał jej siłę, by walczyć o siebie i marzenia. ,,Jestem odważniejsza. Nie mam problemu wsiąść w samochód i przejechać 500 kilometrów. Wcześniej tego nie potrafiłam. Sama latam z dziećmi na wakacje. W zeszłym roku do Chorwacji, w tym do Bułgarii. Bardziej dbam o swój wygląd. Podkreślam swoją kobiecość. Staram się czuć kobieco i lubię się podobać, słuchać komplementów", mówiła Romanowi Praszyńskiemu.
 
Justyna Żyła pomaga innym kobietom. I tak zaangażowała się w kampanię „Szczęśliwa mama". Prowadzi kanał na YouTube. ,,Chcę dalej prowadzić swój kanał o gotowaniu. Realizuję się w tym. Może kiedyś w dalekiej przyszłości uda mi się zrobić program kulinarny? Wielkie marzenie. I szczerze – nadal zastanawiam się, aby połączyć gotowanie z florystyką", zwierzyła się.

Jak reaguje na krytyczne komentarze? O czym jeszcze marzy?  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.