TYLKO U NAS!

Jurorzy MasterChef Junior zdradzili, jak wygląda dzień na planie show: „To jest maraton!”

Dziś start 6. edycji programu

Rafał Kowalski 7 marca 2021 11:31

Już dziś o godzinie 20:00 w TVN kuchnię MasterChefa już po raz szósty przejmą młodzi kucharze! Aż siedemnastu szczęśliwców po raz kolejny w niezmienionym składnie ocenią: Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler. Jurorzy show opowiedzieli nam o kulisach nadchodzącej edycji…

Kulisy programu MasterChef Junior – wideo

Okazuje się, że losy szóstej serii kulinarnego show dla dzieci ważyły się do ostatniej chwili. Wszystko przez pandemię. „W tym roku casting zaczęliśmy bardzo późno, bo do końca nie było wiadomo, czy zdołamy wyprodukować tak trudny program w czasie pandemii. Wybrane dzieci znaliśmy tylko z rozmów internetowych, ich dania sprawdzaliśmy, pytając się ich najbliższych, czy to naprawdę dobre!”, mówi Ewa Leja producentka programu i dodaje, że przez liczne obostrzenia, realizacja programu była inna, niż do tej pory. „Najlepsi kandydaci przyjechali do Krakowa z rodzicami, mieszkali w miejscu, z którego nie mogli wychodzić nigdzie poza studiem Masterchefa i miejscem szkoleń! Rynek Główny widzieli tylko raz, kiedy nagrywaliśmy odcinek w otwartej wyłącznie na potrzeby zdjęć restauracji. Co kilka dni z duszą na ramieniu robiliśmy wszystkim dzieciom, rodzicom, członkom ekipy i jurorom testy. Nikt nie zachorował”, czytamy w komunikacie prasowym.

Jury MasterChef Junior, przepisy
Fot. Damian KLAMKA/East News

Gwiazdy w MasterChef Junior 6

Jak udało się nam dowiedzieć, w piekielnie trudnych konkurencjach wsparciem dla zawodników będą między innymi: Roksana Węgiel, Robert Makłowicz, Ola Juszkiewicz, Sylwia Garska-Chmarycz, Rafał Fidyt oraz Przemysław Klima.

A jak wygląda dzień na planie Ani Starmach? Jurorka porównała pracę na planie do maratonu… Czy Michel i Mateusz stresują się jeszcze nagraniami?

Odpowiedzi na te pytania poznasz w naszym wideo. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.